مناسب ترین سبد گل برای خواستگاری

مناسب ترین سبد گل برای خواستگاری

مناسب ترین سبد گل برای خواستگاری

 سبد گل طبیعی ارکیده، لیلیوم و آنتریوم

سبد گل با ترکیب گل‌های ارکیده، لیلیوم و آنتریوم هم می‌تواند زیبایی خاصی داشته و یک شب به یاد ماندنی و زیبا را برای شما به ارمغان آورد. گل‌های ارکیده نماد شکوه و سلطنت هستند که می‌توانید از آن‌ها در انتخاب متناسب ترین سبد گل برای خواستگاری استفاده کنید.

مناسب ترین سبد گل برای خواستگاری

  سبد گل طبیعی رز

چنانچه می‌خواهید به خواستگاری دختر مورد علاقه خود بروید که از پیش با ایشان و خانواده او آشنایی کامل دارید، می‌توانید از سبد گل با گل‌های رز قرمز به تنهایی استفاده کنید. باکس‌های گل رز قرمز هم می‌توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.

هم چنین سبد گل با ترکیب گل‌های رز سفید و صورتی هم می‌تواند جذابیت خاصی را برای شما به ارمغان آورد. سبد های گل رز با رنگ‌های متفاوت هم امروزه در کشورهای اروپایی طرفداران زیادی دارد که شما می‌توانید از آن هم استفاده کنید.
 
 
 سبد گل طبیعی ژربرا، رز، لیلیوم و شیپوری

انتخاب متناسب ترین سبد گل برای خواستگاری اگر چه که لذت بخش است ولی چنانچه به درستی انتخاب نشود می‌تواند پایان قیمت و وقت شما را هدر دهد. انتخاب سبد گل با گل‌های ژربرای نارنجی، رز قرمز و لیلیوم زرد هم می‌تواند از گزینه‌های انتخابی شما باشد. هم چنین به این سبد گل می‌توانید گل‌های شیپوری و یا آنتونیوم هم اضافه کرده تا ابهت و شکوه را به نمایش بگذارید.

 سبد گل طبیعی کوکب و رز

سبد گل با ترکیب گل‌های رز و کوکب در رنگ‌های مختلف هم می‌تواند از جمله متناسب ترین سبد گل برای خواستگاری باشد.
سبد گل خواستگاری

 سبد گل مصنوعی

انتخاب سبد گل مصنوعی هم می‌تواند از دیگر گزینه‌های قبل روی داماد باشد که شاید کمی او را گیج نماید.
سبد گل مصنوعی اگر چه زیبایی‌های خاص خود را دارد اما قطعا جذابیت آن به سبد گل طبیعی نمی‌رسد. اما توجه نمایید که این نوع از سبد گل برای آن دست از کسانی که علاقمند هستند تا گل‌های مراسم‌های مهم خود را نگهداری نمایند، گزینه مناسبی می‌باشد.

گلفروشی آنلاین نارین فلاور آماده خدمات رسانی در زمینه انواع دسته گل، سبد گل، باکس گل ، جام گل، گل آپارتمانی و … به شما مشتریان گرامی می باشد.

جهت مشاهده و سفارش به بخش فروشگاهی سایت مراجعه نمایید.

———————————————————

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

منو اصلی