مفهوم گل های متفاوت

آفت گیاهان از تشخیص تا درمان

مفهوم گل های متفاوت

مفهوم گل های متفاوت : توجه داشته باشید که گلها تنها یک هدیه ی قشنگ محسوب نمی شوند، بلکه گلها انتقال احساسات، عواطف و احترامات عمیق می باشند.

حتما شما هم هنگام خرید گل با این چالش مواجه شده اید که چه نوع گلی، چه رنگ گلی و با چه دیزاینی برای فرد مورد نظرتان یا موقعیتی خاص انتخاب کنید.

خرید گل همیشه به همین دلایل از حساسیت خاصی برخوردار می باشد و به همین دلیل توصیه ما به شما در هنگام خرید گل این می باشد که قبل از هر چیزی حتما این را در پیشنهاد داشته باشید که برای چه موقعیتی، برای چه کسی و چه مناسبتی قصد خرید گل را دارید.مفهوم گل های متفاوت

انتخاب گل و سفارش گل از این جهت حائز اهمیت می باشد که عموما در فرهنگ خریداری گل در پایان دنیا، هر گل نمادی خاص بوده و رنگ گلها هم به همان میزان در مفهوم گل ها دخیل و اثربخش می باشد.

برای درک بهتر این مطلب به این مثال که حتما تاکنون در هنگام خرید گل تجربه کرده و یا دیده اید توجه کنید:

“عموما برای ابراز علاقه به فردی خاص از گل رز و ترجیحا رنگ قرمز آن استفاده می شود” همانطوری که می بینید هم نوع گل و هم رنگ آن می تواند احساساتی که قصد انتقالش به فردی را دارید برجسته تر بکند.

نماد گل زنبق

گل رز

گلهای رز عموما نماد بیان عواطف و عشق، تعهد، زیبایی مجذوب کننده، شیفتگی و سپاسگذاری ست.

گل مرغ بهشتی

حتما در گلفروشی ها گلهای مرغ بهشتی را از نزدیک دیده اید. ترکیب رنگ و شکل خاص و منحصر به فرد این گلها نمادی از شکوه، جلال و عظمت می باشد. این گلها عموما حالتی رسمی و سنگین دارند.

گل مریم

گل مریم با عطر سرمست کننده اش و حس از تازگی از بوییدنش درونتان احساس می نمایید نماد زیاد زیبایی از احساس رضایت از زندگی و پاکی و معصومیت دارد.

گل نرگس

این گل زمستانی زیبا و ظریف می تواند بیانگر گرمای عشق حتی در روزهای سرد پاییزی و زمستانی باشد.

بوییدن آن حسی از آرامش و امنیت خاطر و دلگرمی را برایتان به ارمغان می آورد.

مفهوم گل های متفاوت
گل میخک

گل های میخک با رنگ های سرزنده و گوناگون شان می توانند نماد زیاد دلچسبی از هیجانات مثبت در زندگی، خوش شانسی و انرژی مثبت باشند.

اگر در منزلتان یک دسته میخک همیشه بر روی میز باشد احساس خواهید نمود که تا چه اندازه احساس تازگی، سرزندگی و انرژی مثبت در اتمسفر خانه پراکنده میشود.

گل ارکیده

ارکیده را میتوان یکی از منحصر به فرد ترین و اشرافی ترین گل های موجود دانست. گلی که نماد قدرت، عشقی آهسته و پاک و خالص و معصومیت و جذابیت مسخ کننده می باشد.

خرید دسته گل

گل بنفشه

گل های بنفشه یار داشتنی و ساده اند. در فرهنگ گل ها آنان را نماد پاکدامنی، فروتنی و خلوص نیت می دانند. احساساتی ساده ولی ارزشمند.

گل آفتابگردان

آفتابگردان ها گونه ای خاص از گل ها می باشند. رنگ شان، طرحشان و اندازه شان به آنان شکلی از منحصر به فرد بودن را بخشیده می باشد و آنان را گلهایی که بیانگر ستایش و پرستش، غرور و اعتماد به نفس می باشند کرده می باشد.

 

جهت مشاهده و سفارش گل به قسمت فروشگاهی سایت فروشگاه اینترنتی گل نارین مراجعه نمایید.

————————————————————————

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

منو اصلی