سبد گل خواستگاری

سبد گل خواستگاری

سبد گل خواستگاری : اگر چه که انتخاب میان سبد گل و دسته گل برای جلسه خواستگاری می‌تواند به بودجه و هزینه شما بستگی داشته باشد ولی بهتر می باشد تا با متناسب ترین سبد گل برای خواستگاری آشنا بشوید تا بتوانید بر اساس بودجه و سلیقه خود، برترین گزینه را انتخاب کنید.

برای خرید دسته گل خواستگاری اینجا کلیک کنید تا به صفحه فروش دسته گل سایت ما وارد بشید.

متناسب ترین سبد گل برای خواستگاری می‌تواند از موضوعات چالش برانگیز هر دامادی باشد که بایستی قبل از رسیدن موعد خواستگاری به این موضوع فکر کرده و در این خصوص اطلاعات ضروری را کسب نماید تا در موعد مقرر دچار استرس برای انتخاب برترین گزینه نشود.

سبد گل خواستگاری

سبد گل خواستگاری

 انتخاب متناسب ترین سبد گل برای خواستگاری

اگر می‌خواهید حسن سلیقه خود را در انتخاب متناسب ترین سبد گل خواستگاری به خانواده همسر آینده خود نشان بدهید، نظر می‌کنیم در انتخاب نوع گل دقت ضروری را داشته و برای یک سبد گل حداقل ۳ نوع گل متفاوت را انتخاب کنید.

البته توجه نمایید که انتخاب سبد گل با گل‌های یکنواخت هم چنانچه به زیبایی دیزاین شده باشد می‌تواند پیشنهاد طرفداران به سادگی را جلب کرده و گزینه مناسبی برای کسانی باشد که سادگی را یار دارند.

متناسب ترین سبد گل برای خواستگاری می‌تواند از میان دو گزینه سبد گل طبیعی و سبد گل مصنوعی انتخاب شود که انتخاب نوع طبیعی و یا مصنوعی بودن بایستی بر اساس روحیات و خلقیات شما و هم سلیقه عروس انتخاب باشد.

سبد گل خواستگاری

سبد گل خواستگاری

یکی از متناسب ترین کاربری های سبد های گل تزئینی برای مراسم خواستگاری می باشد. انتخاب گل برای مراسمی نظیر مراسم خواستگاری را میتوان به جرات یکی از حساس ترین و مهمترین انواع خرید گل دانست.

سبد گل خواستگاری میبایست به گونه ای طراحی و انتخاب شود که در عین زیبایی، حس ظرافت، وقار و شایستگی کافی را هم به مخاطب القا بکند.

دسته گل خواستگاری

در سبد گل خواستگاری میتوانید از تزئینات جانبی دیگری هم نظیر مروارید، ریسه های نگین دار، تور های تزئینی ظریف استفاده کنید.

عموما برای تدارک سبد گل خواستگاری از رنگ های ملایم و گل های ظریف تر استفاده میشود. پسندیده می باشد بدانید گل های سفید و صورتی پر مخاطب ترین گل های مورد استفاده در سبد گل خواستگاری می باشند.

سبد گل خواستگاری

نکته مهم برای خرید سبد گل خواستگاری

خواستگاری، این روز پراسترس همراه با شوق و اشتیاق و علاقه، یکی از روزهای زیاد مهم برای عروس و دامادهای عزیز، مخصوصا آقا دامادهای گرامی می باشد.

آقا پسر با فراهم نمودن ملزومات، طبق آداب و رسوم خانواده عروس و داماد، همچون تهیه سبد گل یا دسته گل خواستگاری تزئین شده و شیرینی یا کیک که در برخی مناطق و فرهنگ‌ها امکان دارد ملزوات کمتر یا بیشتری هم داشته باشد، به خواستگاری عروس خانم می‌رود و از عروس خانم خواستگاری می‌کند.

دسته گل عروس

ادامه نکات سبد  گل

معمولا در جلسه خواستگاری همه رفتارها ذیل پیشنهاد است! از بردن سبد گل خواستگاری شیک و شکیل تا حتی نحوه سلام نمودن شما!

بنابراین بهتر می باشد در کنار رعایت آداب و رسوم، با نکته ها خرید سبد گل خواستگاری متناسب آشنا بشوید تا برترین انتخاب را برای عروس خانمتان داشته باشید و بصورت پرفکتی ظاهر بشوید.

خواستگاری در کشور ما مقدمات و آداب و رسوم مختلف و متنوعی دارد.

علاوه بر خرید و فراهم نمودن شیرینی، خرید دسته گل یا سبد گل شکیل و قشنگ یکی از امور مهم خواستگاری است و معمولا کارهایی که خانواده‌ها در این روز انجام می‌دهند در خاطر طرفین باقی می‌ماند.

سبد گل خواستگاریخرید سبد گل

سبد گل  معمولا انتخاب رسمی‌تر و شیک‌تری برای خانواده عروس است. پس اگر می‌خواهید از عروس خانم «بله» بگیرید، خرید یک سبد گل شکیل و قشنگ را فراموش نکنید!

انتخاب یک گل خواستگاری قشنگ و متناسب برای این مراسم اهمیت زیادی دارد.

خرید گل متناسب برای مراسم خواستگاری، یکی از کارهای مهمی است که میبایست پیش از رفتن نزد خانواده دختر خانم انجام بدهید.

با خرید سبد گل  قشنگ، به نوعی به خانواده دختر خانم احترام می‌گذارید و اثر روانی مثبتی روی افراد خانواده او بر جای خواهید گذاشت.

در این مطلب می‌خواهیم ۷ نکته مهم برای خرید سبد گل خواستگاری و عوامل موثر در انتخاب گل خواستگاری متناسب را با شما در میان بگذاریم.

سبد گل خواستگاری
۷ نکته مهم برای خرید سبد گل خواستگاری

۱٫ وقتی می‌خواهید سبد گل  خود را بخرید، لطفا حساست به خرج ندهید!!! اگر به دنبال گرفتن پاسخ مثبت هستید، میبایست گلی متناسب برای نخستین جلسه آشنایی بخرید.

البته نیازی نیست که برای خرید گل خواستگاری ذیل قرض بروید، ولی نبایستی به سبد گل‌های ارزان هزینه و نامناسب هم اکتفا کنید!

۲٫ اگر با گل مورد علاقه عروس خانم آشنایی دارید، سبد گلی با همان گل خریداری کنید. مثلا اگر گل رز، محبوب‌ترین گل از پیشنهاد عروس خانم می باشد، سبد گلی ترکیبی از گل‌های رز را برای جلسه خواستگاری تهیه نمایید.

۳٫ رنگ گل خواستگاری، میبایست ملایم و ملیح باشد مانند:

رنگ‌های سفید، صورتی و یاسی. بهتر می باشد در گل خواستگاری، گل‌های سفید رنگ وجود داشته باشند؛ زیرا نماد پاکی، صداقت و عشق بی‌ریا است.

رنگ صورتی هم از جمله رنگ‌های متناسب برای گل خواستگاری است؛ زیرا گل‌های صورتی رنگ، سمبل حیات و زندگی هستند و با شرایط خواستگاری و ازدواج تناسب دارد.

سبد گل خواستگاریادامه مطلب خرید سبد گل:

۴٫ گل‌هایی را برگزینید که رنگ پسندیده و شادابی دارند. اگر رنگ گل مات و بد رنگ باشد، بدانید که آن گل‌ها زود پژمرده می‌شوند. گل‌هایی که رنگ خوبی دارند، خوشبوتر و رسمی و شیک هستند.

۵٫ به سراغ گل‌های رسمی و شیک بروید. گل‌هایی مثل گل آلسترومریا، ارکیده، رز، مریم، میخک، زنبق بنفش و زنبق زرد جزو برترین گل‌ها برای مراسم خواستگاری هستند، به طور مثال گل ارکیده حس خاص بودن و لوکس بودن را ارائه می‌دهد و هم چنین گل آنتوریوم که در ترکیب سبد گل، نتیجه‌ای زیاد لوکس و جذاب می‌سازد.

سبد گل خواستگاری
۶٫ در هنگام انتخاب گل خواستگاری، به فصل و زمان توجه داشته باشید.

گل لاله مخصوص فصل بهار می باشد، در فصل تابستان می‌توانید انواع رز را خریداری نمایید، رنگ‌های مختلف گل زنبق در فصل پاییز وجود دارند و گل نیلوفر را می‌توانید در فصل زمستان برگزینید.

۷٫ گلی را برگزینید که زود پژمرده نمی‌شود. مثلا گل نرگس از جمله گل‌هایی می باشد که زیبایی فوق العاده‌ای دارد؛

ولی زود پژمرده می‌شود. در هنگام خرید سبد گل خواستگاری، گل‌های مقاوم‌تر را برگزینید تا چند روز دوام داشته باشند و شاداب بمانند.

سبد گل خواستگاری

خرید اینترنتی سبد گل خواستگاری

در دنیای امروز و با توجه به مشغله های زیاد شاید دیگر زمان برای خرید حضوری نداشته باشیم.

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارین راه اندازی شده تا با ارائه جدیدترین گل های تزیین شده و مناسبتی از جمله فروش آنلاین انواع گل خواستگاری، سبد گل خواستگاری و دسته گل خواستگاری جدید و شیک، با کیفیت ترین گل های تزیین شده را به راحتی و با چند کلیک در زمانی کوتاه با فرستادن رایگان به دست شما برساند.

سبد گل خواستگاری

روز خواستگاری برای هر جوانی روزی پر استرس و البته به یاد ماندنی خواهد بود.

ما با ارائه تنوع بالایی از سبد گل خواستگاری در مدل های مختلف و طرحهای نو در بستر اینترنت، نگرانی خرید گل خواستگاری را حل خواهیم نمود.

اگر در روز خواستگاری مشغله های زیاد دارید و نگران این هستید که به همه کارهای خود برسید میتوانید مشغله خرید گل را حل شده بدانید و به راحتی گل خواستگاری خود را بصورت اینترنتی از وبسایت فروشگاهی گل نارین سفارش بدهید.

سبد گل خواستگاری

مزیت سفارش گل خواستگاری در وبسایت پگل نارین مشاهده تنوعی بی نظیر از جدیدترین سبد گل های خواستگاری و انتخاب سبد گل موردنظر خود از میان هزاران مدل شیک و نو، اطمینان از کیفیت بالای گل به دلیل استفاده از ممتاز ترین گل های شاخه بریده از بهترین گلخانه های کشور می باشد.

تمامی گل های تزیین شده در فروشگاه گل نارین بوسیله ماهر ترین و حاذق ترین گل آرایان کشور آماده شده می باشد و زیبایی بی نظیری دارد و پس از آماده سازی محصول، تیم متخصص پشتیبانی گل نارین سفارش شما را با نهایت دقت و توجه راس ساعت مورد پیشنهاد در جا مورد پیشنهاد شما بصورت رایگان تحویل خواهند داد.

نحوه انتخاب سبد گل خواستگاری

نکته ها ذیل را در مورد انتخاب سبد گل در نظر بگیرید

۱٫انتخاب گل برای سبد:

یکی ار مهم ترین نکته ها در مورد خرید سبد گل، انتخاب گلهاست.

برخی گلها متناسب مراسم خواستگاری نیستند.

گلهایی چون گلایول، تاج خروسی بیش برای مراسم ختم مناسب هستند، پس در انتخاب گل دقت‌کنید.

سبد گل خواستگاری

۲٫انتخاب گلهای شاداب:

تلاش نمایید از گلهای تازه و شاداب برگزینید. چون شب نامزدی شبی به یاد ماندنی می باشد و در ذهن می‌ماند.

پس در این شب سرنوشت‌ساز تلاش نمایید گلهایی تروتازه و شاداب ببرید.

۳٫توجه به فصل سال:

در هر فصل گلفروشی‌ها گلهایی خاص همان فصل را دارند. گل زنبق مخصوص فصل پاییز می باشد، گل لاله و رگس مخصوص فصل بهار و گل نیلوفر نماد زمستان می‌باشد.

گل رز هم مخصوص فصل تابستان می باشد.

تلاش نمایید از گلهایی استفاده نمایید که دیرتر پژمرده می‌شوند، گلهایی همچون گل نرگس متناسب دسته گل یا سبد گل نیستند، زیرا با زود پژمرده شدنشان سبد گل را جلوه بدی می‌دهند.

سبد گل خواستگاری

۴٫خرید سبد گل رسمی و زیبا:

استفاده از گلهایی چون آلسترومریا، زنبق بنفش، زنبق زرد، رز، لیلیوم، مریم زیاد بجا و متناسب می باشد.

زیرا این گلها هم بو و عطر خوبی دارند و هم خوشرنگ هستند.

۵٫انتخاب سبد یا دسته گل:

اگر بین انتخاب سبد یا دسته گل مردد هستید، ما به شما نظر می‌کنیم، سبد گل را برگزینید.

سبد گل هم شیک‌تر می باشد و هم به دلیل اسپری‌ای که به گلها می‌زنند دیرتر پژمرده می‌شود.

سبد یا دسته گل

برای تزئین گل خواستگاری‌ تان بهتر است به سبد فکر نمایید، تا ربان و کاغذ رنگی. گلی که در سبد تزئین میشود ابهت بیشتری دارد، بیشتر به چشم می آید و به یادماندنی تر می باشد.

گلها زمانیکه داخل سبد قرار می گیرند و با اسپری مخصوص براق میشوند معمولا دیرتر خشک می‌شوند، زیباتر هستند و اگر همسر آینده‌تان از آنهایی باشد که دوست دارد دسته گل ‌های یادگاری را تا مدتی نگه دارد و از زیبایی شان لذت ببرد، قطعا از این انتخاب هوشمندانه ‌ی شما شاد می ‌شود.

سبد گل خواستگاری

این روزها اگر گذرتان به گل فروشی ها افتاده باشد ، مدل دیگری هم از چیدن گل ها میبینید؛ گل های بادوام همچون رز که در گلدان های شیشه ای شیک همراه شما به مراسم خواستگاری می آیند.

گل‌های یک دست ( سبد گل خواستگاری )

خیلی از افرادی که قصد دارند بروند خواستگاری، امکان دارد وسوسه شوند، تعداد زیادی گل‌های یک شکل و یک رنگ بخرند.

بهتر می باشد اینکار را نکنید، چون معمولا شیوه ی دسته گل های یک رنگ بیش متناسب دسته گل عروس خانم در شب عروسی می باشد، نه خواستگاری. برای خواستگاری بهتر است از ترکیب متفاوت گل ها استفاده نمایید.

سبد گل خواستگاری

این ترکیب‌ها را فراموش نکنید

شیپوری سفید و رز صورتی:

خیلی ها که اعتقاد به سادگی دسته گل دارند و دل شان نمی خواهد دسته گل شان شلوغ باشد، ترجیح می بدهند دو مدل گل را با هم ترکیب کنند.

ترکیب گل شیپوری با رز یکی از ترکیب‌های زیباست که نتیجه‌اش عالی میشود. البته به شرطی که با مقداری گل ریز و ورق سبز تزئین شوند.

بهتر می باشد ترکیب رنگ‌ های متضاد را برای این دسته گل برگزینید، مثلا شیپوری قرمز با رز زرد، یا مثلا شیپوری سفید با رز آبی.

سبد گل خواستگاری

زنبق بنفش با رز سفید:

گل‌های زنبق بنفش با رز‌ سفید، مقداری گل توپی و برگ‌های سبز، ترکیب بی نظیری را به شما تحویل می‌ بدهند.

در کنار این دو گل اگر مقداری هم گل ریز عروس استفاده نمایید، عالی می‌شود.

این دسته گل جز انتخاب های هوشمندانه ای می باشد که میبایست خودتان سفارشش را به گل فروش دهید.

چون آنان معمولا از ترکیب های سنتی گل استفاده می کنند که معمولا در آنان جذابیتی دیده نمی شود.

سبد گل خواستگاری

رنگارنگ

اگر طرفدار سبدهای بزرگ گل، با کلی رنگ و لعاب هستید می‌ توانید مجموعه ای از لیلیوم های صورتی پررنگ، رز نارنجی، داوودی سفید، مرغ آتشین و … را برگزینید و از فروشنده‌ی گل بخواهید آنان را در یک سبد گرد یا بیضی شکل به همراه ورق های متناسب بچیند و تحویل تان بدهد.

ریز و شلوغ

یکی از ترکیب‌های دیگر برای شب خواستگاری سبدهایی هستند که با گل های ریز تزئین می شوند.

گل های ریز و رنگارنگی که زیاد خوشبو هستند و در کنار هم جذابیت خاصی دارند.

برترین نمونه از این گل ها میخک و داوودی هستند که هنگامی کنار هم قرار می گیرند واقعا چشم نواز می شوند، به شرطی که دسته گلی که سفارش می بدهید بزرگ و پر گل باشد.

سبد گل خواستگاری

خرید سبد گل مناسب با معیارهای خانواده عروس

معمولا برای جلسات خواستگاری امروزی آشنایی قبلی خانواده ها و عروس و داماد حاصل شده است و شما می‌توانید از این شناخت برای انتخاب وسایل و هدایای متناسب برای هم استفاده نمایید.

معمولا برای آقا دامادهایی که از پیش با عروس خانم‌ها آشنایی دارند، بهتر می باشد گل مورد علاقه عروس خانم را در سبد گل خواستگاری قرار بدهید تا هم او را شاد نمایید و هم دل او را به راحتی بدست بیاورید.

اگر از پیش قول و قرارهایتان را گذاشته‌اید، یک سبد گل  قشنگ و لوکس خریداری نمایید که همیشه حتی سالیان بعد از ازدواج هم در خاطرها خواهد ماند.

دسته گل خواستگاری

آداب تحویل سبد گل خواستگاری به خانواده عروس

جالب می باشد بدانید نحوه تقدیم گل در مراسم خواستگاری اهمیت و ارزش زیادی دارد و گاهی رعایت نکردن این آداب امکان دارد حمل بر بی میلی یا عدم اشتیاق و ارزش شود.

برای تقدیم سبد گل  به خانواده عروس بهتر است دستان خود را در ذیل سبد گل بگیرید یا برای تحویل دسته گل خواستگاری، یکی از دستان خود را روی ساقه ها بگذارید و با دست دیگر پشت گل ها را نگه داشته و دسته گل را بصورت کمی مایل بگیرید.

برای جلسه خواستگاری که علاوه بر گل، شیرینی هم به همراه می‌برید؛ بهتر است گل را داماد و شیرینی را مادر داماد به خانواده عروس تحویل بدهد.

دسته گل خواستگاری بهتر است یا سبد گل ؟

اگر بین خرید دسته گل یا سبد گل تردید دارید، بهتر است بدانید دسته گل برای زمانیکه آشنایی بیشتری با خانواده عروس داشته و صمیمیت بیشتری دارید؛

مناسب‌تر می باشد و معمولا برای مراسم‌های عقد و عروسی از دسته گل استفاده می‌شود، اما خرید سبد گل‌  جنبه رسمی تری و لوکس تری دارد.

دسته گل خواستگاری

البته فراموش نکنید برای خرید سبد گل خواستگاری مناسب با بودجه خود قدم بردارید و گل شیکی خریداری نمایید، چراکه نخستین عکس از شما نزد خانواده عروس خواهد بود.

سبد گل خواستگاری و نامزدی جدید

معمولاً خانواده داماد برای خرید سبد گل خواستگاری و نامزدی نهایت دقت را به خرج می‌دهند.

زیرا یکی از شیرین‌ترین رویدادهای زندگی خود یا فرزندانشان است و نشان از محبت خانواده‌ها هم به هم دارد.

خانواده داماد معمولاً با سبد گل وشیرینی به دیدار خانواده جدید می‌روند.

گلها همیشه نماد مهر و محبت و زیبایی هستند.

سبد گل خواستگاری

پس چه بهتر که در پیوندی مبارک پای گلها وسط باشد و زیبایی بخش محافل و مجالس باشند.

ضمن این که این روز را به یاد ماندنی‌تر می‌کنند.

برای خواستگاری بهتر است خست به خرج نداده و دسته گل و سبد زیبایی بخرید، حتی اگر فکر می‌کنید نتیجه‌ مثبت نیست، ولی نهایت سلیقه‌تان را نشان بدهید.

از گلهای رنگارنگ استفاده نمایید و سبد ساده‌ای برگزینید.

سبد گل خواستگاری

در ادامه مدل های جدید و زیبای سبد گل خواستگاری را مشاهده خواهید کرد:

سبد گل خواستگاری  سبد گل خواستگاری

سبد گل خواستگاری سبد گل خواستگاری

سبد گل خواستگاری  سبد گل خواستگاری  سبد گل خواستگاری  سبد گل خواستگاری

سبد گل خواستگاری  سبد گل خواستگاری

گل فروشی آنلاین گل نارین آماده خدمات رسانی در زمینه انواع سبد گل ، باکس گل ، تاج گل ، دسته گل عروس ، تزیین ماشین عروس ، گل و گیاه آپارتمانی و … به شما مشتریان گرامی می باشد.

جهت مشاهده و سفارش به قسمت فروشگاهی فروشگاه اینترنتی گل نارین مراجعه نمایید.

برای دانلود فایل پی دی اف(PDF) این مطلب(سبد گل خواستگاری) رو این لینک کلیک کنید.

—————————————————————————–

مطالب مرتبط:

مناسب ترین سبد گل برای خواستگاری

سبد گل متناسب ختم کدام است؟

چگونه گل بخریم؟

چند روش جالب برای نگهداری از گل‌ شاخه‌ای

چند نکته اساسی و کلی در مورد نگهداری گل و گیاه در منزل

پرورش و نگهداری گل مگنولیا

مراقبت از گل کالانکوا

شرایط پرورش و نگهداری گل کاملیا

فروشگاه اینترنتی گل و گلفروشی آنلاین گل نارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X

منو اصلی