دسته گل عروس

دسته گل عروس

دسته گل عروس : یکی از مؤثرترین مواردی که در مجلس عروسی به چشم می آید انتخاب دسته گل عروس خواهد بود. بهتر می باشد بدانید که چه سایز دسته گلی با لباس شما بیش همخوانی دارد.

برای خرید دسته گل عروس در سایت گل نارین اینجا را کلیک کنید

دسته گل عروس

دسته گل متناسب با لباس عروس

اگر می خواهید جلوی لباس شما خیلی به چشم بیاید مدل کوچکی برگزینید، اگر قسمت دامن لباس شما ساده می باشد مدلی برگزینید که گل هایی بصورت آویزان وآبشاری داشته باشد.

تلاش نمایید دسته گل های فصل را برگزینید.

دسته گل عروس

گل های فصل

گل های فصل ، نه تنها تازه تر و ارزان تر هستند ، بلکه با محیط و آب و هوا هم سازگاری بیشتری دارند.

مدل دسته گل رُز در فصل تابستان، گل های لاله و نرگس در فصل بهار ، زنبق در فصل پاییز و نیلوفر در فصل زمستان زیاد مناسبند .

گل های مقاوم را انتخاب نمایید. گل هایی را برای دسته گل عروس برگزینید که به آسانی پژمرده نشوند و بتوانند ساعتها بدون آب تر و تازه باقی بمانند .

بعنوان مثال رزهای هلندی ، لیلیوم های هلندی ، ارکیده و آفتابگردان گزینه های مناسبی هستند.

بهتر می باشد در این مورد با گل فروش ها مشورت نمایید. بهتر می باشد در مورد معانی گل ها هم کمی تحقیق نمایید.

برای مثال یاسمن نماد خوشی و لذت و ارکیده نماد عشق می باشد. بنابراین در انتخاب مدل دسته گل میبایست نهایت دقت و سلیقه را إعمال نمود.

دسته گل عروس

انتخاب دسته گل عروس

دسته گل اکسسوار ثابت شب و روز عروسی می باشد. در تصویر آتلیه یا وقت ورود عروس خانم به مجلس عروس دسته گل همیشه خودنمایی میکند پس میبایست انتخاب و سفارش با دقت و سلیقه انتخاب باشد.

مدل

مدل دسته گل عروس می تواند یک مجموع گل ساده با یک نوع گل باشد و یا در تزئین آن از ترکیب چندین گل با رنگ های مختلف استفاده شده باشد.

به هر حالا بهتر می باشد برای انتخاب نوع گلهایی که قصد دارید در دسته گل خود استفاده نمایید، پسندیده فکر نمایید، چرا که یکی از ماندگارترین خاطرات شما را تشکیل میدهد. هیچ مدلی به اندازه دسته گل رز طرفدار ندارد.

گل، خود به تنهایی سمبل هزاران معنی و مفهوم خاص می باشد و دسته گل می‌تواند به پایان این دوران یک حس قشنگ بدهد و این ساعات را برای شما خاطره‌انگیز بکند.

دسته گل عروس

مدل دسته گل

مدل دسته گلی که در دستان عروس خانم قرار می‌گیرد اهمیت ویژه‌ای دارد، زیرا از نخستین ساعات روز عروسی تا آخرین لحظات همراه اوست و همه به زیبایی این دسته گل نگاه می‌کنند و آن را نشانه‌ای از سلیقه و هنر عروس می‌دانند؛

این دسته گل بهتر می باشد با آرایش و لباس عروس همخوانی داشته باشد تا در زیباتر شدن او یاری بکند.

دسته‌ گل‌ها به شکل‌ های مختلفی تزئین می‌‌شوند ، پس بهتر می باشد از پیش با شکل‌های مختلف آن آشنا بشوید تا هنگام انتخاب دچار تردید نگردید.

دسته گل عروس

دسته گل میبایست طوری باشد کـه جزئیات لباس عروس پنهان نشود.

انواع دسته گل عروس و شکل آن هم میبایست با شکل و مدل بیرونی لباس عروس، هماهنگی و تناسب داشته باشد. این بدان معنی اسـت کـه اگر لباس یا دامن عروس دارای تزئینات فراوان اسـت، نبایستی دسته گل هاي پله اي و آویزان انتخاب بکند. گل ها میبایست ساقه هاي بلند داشته باشند تا در نهایت عروس بتواند دسته گل را روی ساعد دستش نگه دارد.دسته گل عروس

طول قد و قامت عروس میبایست در هنگام انتخاب دسته گل درنظر گرفته شود.

اگر عروس بلند قد باشد، میبایست از انواع دسته گل عروس بـه شکل پله اي یا آویزان استفاده بکند، در حالی‌کـه عروس کوتاه قد میبایست دسته گلی کوچک و توپر داشته باشد. همچنین در انتخاب انواع دسته گل عروس میبایست بـه معنا و مفهوم گل ها اهمیت داد. شـما می توانید پیام خاصی را از راه گلی کـه در دست دارید فرستادن نمایید.

اگر میخواهید جلوی لباس شـما خیلی بـه چشم بیاید مدل دسته گل عروس کوچکی برگزینید.

تلاش نمایید دسته گل هاي فصل را برگزینید.بـه گزارش پارس ناز گل هاي فصل ، نه تنها تازه تر و ارزان تر هستند ، بلکه با محیط و آب و هوا هم سازگاری بیشتری دارند. مدل دسته گل رُز در فصل تابستان، گل هاي لاله و نرگس در فصل بهار ، زنبق در فصل پاییز و نیلوفر در فصل زمستان زیاد مناسبند.

دسته گل عروس

 

گل‌هایی که در جشن و سالن عروسی دیده می‌شوند مخصوصأ دسته گل ، نه‌تنها در داشتن یک حس خوب به مهمان‌ها یاری می‌کنند بلکه در همه عکس‌ها و فیلم‌ها جلوه کرده و برای همیشه درج می‌شوند.

هنگامی که مهمان‌ها وارد سالن می‌شوند، نخستین چیزی که نظرشان را جلب می‌کند زیبایی گل‌هایی می باشد که سالن با آن‌ها تزئین شده و مدل دسته گل.

این نخستین چیزی می باشد که برای همیشه در ذهن آن‌ها و شما درج می‌شود، شما می‌توانید با توجه به فصل، گل‌های متفاوتی داشته باشید

مهم ترین انتخاب یک عروس

یکی از مهم ترین بخش های لباس عروس که همیشه وقت زیادی برای انتخاب آن صرف میشود، مدل دسته گل می باشد.

خیلی از فاکتور ها در انتخاب آن اهمیت دارد، که متاسفانه امروزه اهمیت زیادی به آنان داده نمی شود و از زیبایی تزئیانت عروس می کاهد.

به قد و قامت خود توجه نمایید، دسته گل به قد شما وابستگی زیادی دارد.

اگر از قد شما کوتاه می باشد و یا جثه کوچکی دارید، از دسته گل  کوچک تر استفاده نمایید.

دسته گل عروس

 

این به آن معنا نیست که زیبایی دسته گل عروس میبایست کم شود . زیبایی و جذابیت مربوط به طرحی که انتخاب می نمایید و سازنده آن می باشد.

اگر قد بلندی دارید و البته بصورت خاص جثه بزرگی دارید، حتما از دسته گل عروس بزرگتر استفاده نمایید.

برای جثه بزرگ دسته گل های بزرگ متناسب تر می باشد و برای همخوانی با قد بلند از دسته گل که دنباله دار می باشد و کشیدگی انتهایی دارد، شکیل تر می باشد.

این مدل دسته گل قد شما را بیش به نمایش می گذارد

رنگ دسته گل عروس

رنگ دسته گل را با توجه به رنگ پوست و آرایش خود برگزینید، به این معنا که اگر پوستی روشن دارید نبایستی از دسته گل خیلی تیره استفاده کنید؛ رنگ پریده تر دیده می بشوید و برعکس.

به تم آرایشی که برای شما در پیشنهاد گرفته میشود، توجه نمایید.

رنگی مکمل آن برگزینید. مثلا برای تم رنگ صورتی دسته گل صورتی تیره برای هماهنگی متناسب می باشد.

دسته گل عروس

نظرات گل فروش را فراموش نکنید، کار را به کاردان بسپارید.

اگر سر رشته زیادی در رنگ ها و تناسب آنان برای انتخاب مدل دسته گل ندارید، از گل فروش خود یاری بگیرید و حتی الامکان از وی بخواهد تصویر دسته گل هایی را که قبلا صحیح کرده استبه شما نشان دهد .

با توجه به تجربه زیادی که این افراد در زمینه انتخاب های خود دارند ، می توانند یکی از برترین ایده ها را برای انتخاب دسته گل برای  عروس متناسب با رنگ پوست و لباس شما را در اختیارتان بگذارند.

گل ژیپسوفیلا

گل ژیپسوفیلا گیاهی یک یا چند ساله از جنس گیاهان گلدار خانواده میخک ها می باشد که زیستگاه اصلی آن اوراسیا، آفریقا، استرالیا و … است و به نام های دیگری مانند گل عروس، گل نفس کودک و گل گچ یار هم نامیده میشود.

ساقه های این گیاه دارای انشعابات بسیاری می باشد که گل های کوچک فراوانی با پنج گلبرگ بر روی آن ها قرار گرفته اند. برگ های این گیاه به شکل باریک و نیزه ای و سبز رنگ می باشند و تلفیق این برگ ها در میان گل های انبوهش زیبایی خاصی را می آفریند.

این گل دارای ۳۵ گونه مختلف می باشد که درگونه های مختلف آن گل هایی به رنگ های سفید، صورتی، ارغوانی و یا قرمز دیده میشوند.

گل عروس یکی از زیباترین گل هایی می باشد که در پایان طول سال در دسترس بوده و گلی زیاد پرکاربرد در دنیای گل ها می باشد.

از گل نفس کودک در شکل شاخه بریده آن علاوه بر استفاده در کنار سایر گل ها در دسته گل ها و باکس های گل ، به تنهایی هم میتوان دسته گلی قشنگ تهیه کرد.

دسته گل عروس

کاربردهای گل ژیپسوفیلا

• بیشترین کاربرد گل ژیپسوفیلا در گل آرایی می باشد و به دلیل کوچک و سفید بودنش در انواع دسته گل عروس، بوتونیر داماد (گل داماد)، تاج گل عروس و… استفاده میشود.

از راه گل فروشی آنلاین علاوه بر این که میتوانید گل ژیپوسیفیلا را تهیه نموده و با استفاده از آن در اکسسوری عروس، زیبایی دو چندانی به آن ببخشید؛

میتوانید از خدمات فرستادن گل به سراسر ایران هم بهره مند بشوید.

گل ژیپسوفیلا نمادی از عشق جاویدان بوده و گل های سفید کوچک آن نشان دهنده احساسات بین دو شخص می باشد و به همین جهت یک هدیه متناسب به حساب می آید.

از برخی از گونه های گل گچ دوست  به عنوان یک داروی گیاهی هم استفاده میشود. هم چنین بوته های این گل را میتوان به عنوان پوشش و تزیین دیوارهای باغ ها، آلاچیق ها و پنجره ها هم استفاده کرد. گونه های پاکوتاه این گل هم در نقاط صخره ای و باغ های سنگی مورد استفاده قرار می گیرند.

در برخی از موارد دیده میشود که از گل عروس برای تزیین کیک و دسر استفاده می شود؛ ولی با توجه به این که این گل کمی سمی می باشد ، میبایست از اینکار خودداری کرد.

از ارقام پابلند گل نفس کودک به عنوان گل شاخه بریده استفاده میشود. گل های شاخه بریده حدود ۵ روز در آب دوام آورده و پس از آن بدون پژمرده شدن به همان شکل آغاز به خشک شدن می کنند. بنابراین از خشک شده گل ژیپسوفیلا هم میتوان برای تزیین گلدان های درون خانه استفاده کرد.

 گل ژیپسوفیلا به دلیل برخورداری از عطر تند، در صنعت عطرسازی هم مورد استفاده قرار میگیرد.

روش و شرایط نگهداری دسته گل عروس

نگهداری گل عروس یا ژیپسوفیلا

 

دسته گل زیبای عروس برای سال ۲۰۲۱

انتخاب دسته گل عروس یکی از مهمترین تصمیمات در مورد تزیینات مربوط به گل می باشد.
عروس می تواند دسته گل خود را با دیگر تزیینات محل برگزاری مراسم عروسی هماهنگ بکند، و یا به گونه ای انتخاب بکند که در تصویر های عروسی چشمگیر باشد.

تناسب دسته گل عروسی

تناسب دسته گل با لباس عروسی تان در زیبایی و شکوه شما نقش دارد.

میتوانید از گل هایی متفاوت استفاده نمایید، اما توجه داشته باشید که، رنگ ها میبایست با هم تناسب داشته باشند.

به هماهنگی گل ها با لباس عروس فکر نمایید، پیش از این که دسته گل تان را سفارش بدهید، به سبک لباس عروس تان توجه نمایید.

قرار می باشد شما در آن شب رویایی چه لباسی بپوشید، یک لباس کلاسیک و پرنسسی، یک لباس ساده سفید یا یک لباس مسحورکننده مدرن؟
سبک لباس شما در انتخاب دسته گل شما زیاد مهم می باشد.

دسته گل عروس
اگر لباسی با دنباله بلند دارید، میتوانید دسته گل های آبشاری را انتخاب كنید و اگر می خواهید لباس پرنسسی بپوشید، دسته گل های گرد بیش با لباس شما جور در می آیند.

در اصل تناسب دسته گل با لباس تان در جذابیت شما نقش زیادی دارد.

مدل دسته گلی که در دستان عروس خانم قرار میگیرد اهمیت ویژه ای دارد، زیرا از نخستین ساعات روز عروسی، تا آخرین لحظات همراه اوست و همه به زیبایی این دسته گل نگاه می کنند، و آن را نشانه ای از سلیقه و هنر عروس می دانند؛ به همین خاطر، دسته گل عروس بهتر می باشد با آرایش و لباس عروس هم خوانی داشته باشد تا در زیباتر شدن او یاری بکند.

دسته گل های عروس، به شکل های مختلفی تزئین میشوند، پس بهتر می باشد از پیش با شکل های مختلف آن آشنا بشوید تا هنگام انتخاب دچار تردید نگردید.

به رنگ فصل هم فکر نمایید، گر شما ترکیب رنگ دسته گل تان را هماهنگ با فصل سال برگزینید، در آن معرکه می بشوید.

دسته گل عروس

دسته گل های کهربایی

نارنجی و قرمز با فصل پاییز هماهنگی دارند، اما دسته گل های نقره ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان متناسب اند.

اگرقرار می باشد برای فصل بهار، جشن ازدواج تان را برگزار كنید، سراغ دسته گل های صورتی، آبی و سبز بروید.

دسته گل هایی به رنگ مرکبات هم، برای عروسی تابستانی شما عالی خواهند بود. فراموش نکنید، دسته گل هایی با رنگ قرمز و نارنجی و زرد برای پاییز عالی هستند، اما در فصل بهار شما انتخاب های بسیاری برای دسته گل ازدواج تان خواهید داشت.

البته اغلب عروس خانم ها، دسته گل های سفید و سبز را برای ست كردن با لباس عروس شان ترجیح می بدهند. به گل فروش تان اعتماد نمایید.

به او دقیقا توضیح بدهید که چه مدل دسته گلی با چه ترکیب گلی را یار دارید، اما بعد او را آزاد بگذارید تا دسته گل تان را تزیین بکند . بالاخره کار او هرروز تزیین گل می باشد و خیلی بیش از شما می داند كه چه می كند. دسته گل تان نبایستی سنگین باشد. چون عروس پایان روز میبایست آن را در دست خود نگه دارد.

همچنین، ضروری می باشد دسته گلی هم قد و قواره خود تان بخرید. دقت نمایید که دسته گل شما پایان دست و انگشتان شما را نپوشاند.

اهمیت دسته گل در عروسی

یکی از نکته هایی که بیش میهمانان به آن توجه دارند دسته گل ازدواج می باشد.

مدل دسته گل عروس یکی از جزئیاتی می باشد که در اولویت قرار دارد و میبایست با مدل لباس عروس و بخش هایی از آرایش عروس، تم ازدواج، فصل عروسی و مد سال هماهنگی داشته باشد.

داشتن دسته گل عروس جدید جلوه ی عروس را زیباتر و خاص تر می کند. پس میبایست به آن توجه ویژه ای شود. در انتخاب دسته گل میبایست به گل آرایی مراسم عروسی دقت نمود زیرا این موارد باهم در ارتباط هستند.

دسته گل عروس

ارتباط دسته گل با عروس خانم ها

عروس خانم های ریزنقش دسته گل هایی را انتخاب کنند که جمع وجورتر و متناسب قد و قواره شان باشد، اما عروس خانم های قدبلندتر می توانند دسته گل های بزرگ تری را برگزینند.

بالاخره هم در عكاسی و فیلم برداری و هم در مراسم تان میبایست حلقه و دست بند و ساعت تان دیده شود.

اگر هم قرار می باشد جشن ازدواج شما در یک فضای بسته و کوچک مثل منزل تان برگزار شود، به سراغ گل هایی در دسته گل تان بروید که بوی زیادی نداشته باشند.

مثلا گل مریم و شب بو برای چنین مراسمی متناسب نیستند برعکس، شما میتوانید چنین گل های خوش بویی را برای جشن های مفصل تر و در فضای بازی مثل باغ استفاده نمایید.

دسته گل عروس
در انتخاب حساس باشید

قطعا شما یار ندارید گرده گل ها، لباس تان را کثیف کنند و یا شما را در لباس عروس و آرایش به عطسه و حساسیت بیندازند.

• بنابراین، گل هایی را برای دسته گل ازدواج تان برمی گزینید که گرده پخش نکنند.
• اگر هم به حساسیت فصلی دچار هستید، در انتخاب گل ها دقت نمایید. به هر حالا دیدن عروسی كه مدام عطسه میزند و دچار آب ریزش بینی شده، چندان جالب نیست.
• از گل هایی که دارای بوی تند و عجیب هستن بخاطر حساسیت و آلرژی نبایستی استفاده نمود.

گل های مقاوم برای دسته گل عروسی

گل هایی را برگزینید که، به آسانی پژمرده نشوند و بتوانند ساعتها بدون آب تر و تازه باقی بمانند. بعنوان مثال، رزهای هلندی، لیلیوم های هلندی، ارکیده و آفتابگردان گزینه های مناسبی هستند.

بهتر می باشد در این مورد با گل فروش ها مشورت نمایید.بهتر می باشد در مورد معانی گل ها هم کمی تحقیق نمایید.برای مثال، یاسمن نماد خوشی و لذت و ارکیده نماد عشق می باشد.

بنابراین، در انتخاب مدل میبایست نهایت دقت و سلیقه را اعمال نمود.

رنگ دسته گل را، با توجه به رنگ پوست و آرایش خود برگزینید، به این معنا که اگر پوستی روشن دارید نبایستی از دسته گل عروس خیلی تیره استفاده کنید؛ رنگ پریده تر دیده می بشوید و برعکس.

به تم آرایشی که برای شما در پیشنهاد گرفته میشود، توجه نمایید. رنگی مکمل آن برگزینید. مثلا، برای تم رنگ صورتی، دسته گل عروس صورتی تیره متناسب می باشد.

دسته گل عروس
شیک ترین دسته گل عروس اروپایی ۲۰۲۱

از اکسسوارهای مهم و زیبای عروس خانم ها، دسته گل می باشد که هر عروس خانمی با سلیقه ی خودش، به سبک شرقی و با رنگ های خوشحال و یا اروپایی با گل هایی به رنگ های شیک و لایت آن را می خوب و در دست میگیرد.

حتی در عکاسی فرمالیته هم به آن نیاز خواهید داشت، بنابراین، جزء جدانشدنی عروس، دسته گل او خواهد بود.

در تصویر آتلیه یا وقت ورود عروس خانم به مجلس عروس، دسته گل عروس همیشه خودنمایی میکند، پس میبایست انتخاب و سفارش هم با دقت و سلیقه انتخاب شود.

دسته گل عروس، می تواند یک دسته گل ساده با یک نوع گل باشد و یا در تزئین آن از ترکیب چندین گل با رنگ های مختلف استفاده شده باشد.

به هر حالا بهتر می باشد برای انتخاب نوع گلهایی که قصد دارید خود استفاده نمایید، درست فکر نمایید، چرا که یکی از ماندگارترین خاطرات شما را تشکیل میدهد.

انواع دسته گل رمانتیک 

اگر می خواهید دسته گل عروسی تان گلهای گوناگون با رنگهای خاص و قشنگ داشته باشد، دسته گل میبایست طراحی خلاقانه ای داشته باشد.

این دسته گل چند طبقه می باشد و در هر ردیف آن گلی خاص و قشنگ قرار میگیرد که هارمونی بی نظیری با گلهای دیگر دارد.

دسته گل ظریف هم یکی دیگر از انواع دسته گل عروس رمانتیک می باشد که در آن شاخه گل های کمی با حاشیه برگی های سبز طراحی میشود و اغلب گل های آن به رنگ سفید هستند.

هم چنین شما می توانید با مشاهده به صفحه دسته گل انواع نمونه ها را مشاهده نمایید و دسته گل های تبریک دیگری از جمله دسته گل تولد هم در گل فروشی آنلاین نارین موجود می باشد.

برخی از افراد با توجه به متناسب از تاج گل استفاده می کنند ، برای مشاهده نمونه تاج گل تبریک به قسمت فروشگاهی سایت مراجعه نمایید.

دسته گل عروس

دسته گل فانتزی

دسته گل فانتزی هم یک نمونه ساده و مینیمال می باشد که طرفداران زیادی دارد.

در دیزاین آن یک گل در وسط قرار میگیرد و گلهای دیگر با همان ترکیب رنگی تیره تر یا روشن تر بصورت دایره ای در اطراف چیده میشود.

این نوع دسته گل عروس رمانتیک در وقت ملکه ویکتوریا باب شد و هنوز هم به عنوان دسته گل مدرن مورد توجه می باشد.

دسته گل آبشاری

دسته گل های آبشاری هم از نمونه های کلاسیک و لاکچری به شمار می روند و طراحی آنان به گونه ای می باشد که انگار ریشه گلها در دستان عروس قرار دارد و از دستان او سرازیر میشود.

این دسته گل که بوسیله شاهزاده دایانا در سال ۱۹۸۰ مرسوم شد طرفداران زیادی دارد، ولی این روزها کمی از آب و تاب افتاده می باشد.

دسته گل عروس

معنی و مفهوم دسته گل عروس

گل، خود به تنهایی سمبل هزاران معنی و مفهوم خاص می باشد.

دسته گل عروس می تواند به پایان این دوران یک حس قشنگ بدهد و این ساعات را برای شما خاطره انگیز بکند .

گل هایی که در جشن و سالن عروسی دیده میشوند، مخصوصأ دسته گل عروس، نه تنها در داشتن یک حس خوب به مهمان ها یاری می کنند، بلکه در همه تصویر ها و فیلم ها جلوه کرده و برای همیشه درج میشوند.

پس دسته گل، نخستین چیزی می باشد که، برای همیشه در ذهن آن ها و شما درج میشود.

شما میتوانید با توجه به فصل، گل های متفاوتی داشته باشید.

دسته گل عروس

هارمونی رنگ دسته گل 

هماهنگی رنگ دسته گل با رنگ فصل مورد نظر، باعث قشنگ تر شدن تصویرها و درست کردن هارمونی رنگ دسته گل با فضای اطراف میشود.

گل هایی را برگزینید که مطابق با فصل برگزاری مراسم می باشد، برای مثال، دسته گلی با رنگ صورتی و آبی و سبز، برای فصل بهار متناسب می باشد.

برای فصل پاییز، دسته گل هایی با تم رنگی نارنجی و قرمز و زرد کهربایی زیاد قشنگ می شود، و در فصل زمستان دسته گل سفید، نقره ای و طلایی مورد توجه قرار می گیرد.

یکی از دلایل این انتخاب برای عروس و داماد هایی می باشد که، تمایل دارند تصویر های حرفه ای مراسم عروسی خود را در باغ یا فضای باز بگیرند.

دسته گل عروس

سبک دسته گل عروس

سبک های خاصی برای آراستن دسته گل عروس وجود دارد، که ابتدا میبایست ببینید تمایل دارید که کدام مدل را برای سفارش برگزینید و در پایان طول عروسی در دست بگیرید و درضمن، کدام مدل به لباس شما بیش می آید؟

دسته گل های بازویی

این دسته گل ها معمولا دسته گل هایی هستند که ساقه بلندی دارند و وقتی که آن ها را در لباس عروس در دست می گیرید، تا آرنج شما را می پوشانند. این سبک دسته گل عروس بیش حالت کلاسیک و قدیمی دارد.

دسته گل های گرد

دسته گل هایی که بصورت گرد آراسته شده اند، تقریبا برای هر لباس و جشنی متناسب اند.

این دسته گل ها را معمولا گل فروشی های معتبر صحیح می کنند چون در طراحی این دسته گل ها تبحر زیادی دارند.

تک رنگ عمل نمایید

اگر از پیشنهاد بودجه بندی محدودیت هایی دارید بهتره که با یک رنگ جلو برید. اینکار گزینه های بیشتری را جلوتون قرار میده و در ضمن تزیینات و گل آراییتون جلوه ی ویژه ای میگیره.

گل آرایی ماشین عروس

ملاقات ها اولیه بین شما و طراح گلتون قرار خیلی جالب باشه. شما میتونید راجع به چیزی که تو ذهن دارید حرف بزنید و تصویری که از گل های عروسیتون توی ذهن دارید را مجسم نمایید.

طراح گل شما میبایست جوری باشه انگار با شما یک شخص را تشکیل میده تا بتونید برترین عروسی را در کنار هم برگزار نمایید.

دسته گل مدل آبشاری

 مدل آبشاری، یکی از سنتی ترین مدل ها می باشد. دسته گل آبشاری، ظاهری ظریف و در عین حالا پیچیده دارد.

به گونه ای طراحی شده که گلها با شیبی آهسته و قشنگ از دست عروس خارج میشوند. این مدل دسته گل عروس از دهه ۱۹۸۰ در وقت مجلس عروسی پرنسس دایانا (پرنسس انگلستان) ابداع شد و خیلی سریع محبوبیت زیادی پیدا نمود. تقریبا هر نوع گلی را میتوان در این آرایش دسته گل جای داد.

دسته گل عروس

به گلفروشتان اعتماد نمایید

بهتر می باشد به گل‌ فروش اعتماد نمایید. به او دقیقا توضیح بدهید که چه مدل دسته‌گلی با چه ترکیب گلی را یار دارید اما بعد او را آزاد بگذارید تا دسته‌گل‌تان را تزیین بکند.

بالاخره کار او هرروز تزیین گل می باشد و خیلی بیش از شما می‌داند که چه می‌کند.

 دسته گل عروس

انتخاب دسته گل مطابق با آرایش عروس

یکی از مواردی که میبایست به هنگام انتخاب مد نظر داشته باشید، انتخاب گل با توجه به رنگ پوست و از همه مهمتر سبک آرایشی می باشد که می خواهید استفاده کنید.

مثلا با داشتن پوستی روشن، به هیچ عنوان از دسته گل های تیره و یا گل هایی که خیلی تیره رنگ هستند، استفاده نکنید.

حالا اگر تم شما قرمز، صورتی و یا هر رنگ دیگری می باشد، دسته گل خود را با توجه به تم آرایشی، البته کمی تیره تر انتخاب کنید.

این تضاد رنگی در زیباتر نشان دادن عروس و دسته گل او زیاد نقش موثری دارد.

در ادامه به معرفی برخی مدل های ترند ۲۰۲۱ دسته گل عروس می پردازیم:

دسته گل عروس

دسته گل عروس

دسته گل عروس

دسته گل عروس

دسته گل عروس دسته گل عروس دسته گل عروس

دسته گل عروس

دسته گل عروس  دسته گل عروس  دسته گل عروس

دسته گل عروس دسته گل عروس دسته گل عروس

دسته گل عروس  دسته گل عروس

دسته گل عروس

گل فروشی آنلاین گل نارین

گل فروشی آنلاین گل نارین آماده دریافت انواع سفارش دسته گل،سبد گل، باکس گل، جام گل،تاج گل، گل های آپارتمانی و … به شما مشتریان عزیز می باشد.

برای دریافت فایل پی دی اف(PDF) این مطلب(دسته گل عروس) روی این لینک کلیک کنید.

جهت مشاهده و سفارش انواع گل به قسمت فروشگاهی سایت مراجعه نمایید.

—————————————————————-

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X

منو اصلی