دسته گل رز عروس به سبک اروپایی و گل آرایی

گل آرایی  دسته گل  رز عروس به سبک اروپایی

دسته گل رز عروس به سبک اروپایی و نحوه گل آرایی : در سبک های اروپایی خیلی قائده و قانونی وجود ندارد که حتما گل ها هم نوع و هم سایز و حتما ترکیب رنگی خاصی داشته باشند، برای چیدمان یک دسته گل توسط گل آرایی به سبک اروپایی گل آرا دستش باز می باشد. اما در اینجا صحبت از گل آرایی دسته گل زر عروس به سبک اروپایی می باشد، گل های رز همیشه طرفداران خاص خود را دارد.

همچنین گل رز دارای رنگ های متنوعی می باشد که هرکدام از رنگ ها نمادی از چیزی می باشد به عنوان مثال رز سفید نماد پاکی و رز قرمز نماد عشق می باشد اما برای درست کردن یک دسته گل به سبک اروپایی از هر ترکیب رنگ و رنگی که متقاضی دوست داشته باشد می توان استفاده کرد. گل آرایی به سبک اروپایی فراوان ساده با رنگ های شاد می باشد.

ترکیب رنگ در دسته گل رز عروس به سبک اروپایی و نحوه گل آرایی

اگر به دنبال مجموعه ای هستید که گل هایی با سبک روز و متد های اروپایی برای شما آماده کند ما به شما مجموعه نارین فلاور را پیشنهاد می کنیم که این گل فروشی در جردن واقع شده می باشد. برای صحیح نمودن یک دسته گل عروس می توانید از رز هایی با ترکیب رنگ صورتی کم رنگ و رز سفید استفاده کنید و برای شکیلتر شدن دسته گل از چند نگین زیبا هم استفاده کنید.

به دلیل اینکه دسته گل عروس مدت زمان طولانی بدون اینکه در داخل آب باشد دست عروس خانوم می باشد، برای جلوگیری از پژمرده شدن گل های رز، باید از گل های زر تازه که گلبرک های شاداب تری دارند استفاده کنید.

گل آرایی  دسته گل  رز عروس به سبک اروپایی

وسایل لازم گل آرایی دسته گل رز عروس به سبک اروپایی

از وسایل مورد نیاز برای درست کردن دسته گل، قیچی باغبانی، ربان سفید، چند عدد گیره نگینی برای تزیین، چند شاخه رز سفید و چند شاخه رز صورتی و سیم پیچ به رنگ سبز. برای درست کردن این نوع دسته گل می توانید از گل های رز ابریشمی هم استفاده کنید، همچنین می توانید برای زیبایی بیشتر دسته گل از آلاله های کوچک، سنگریزه های مصنوعی هم استفاده کنید.

آموزش ساخت دسته گل رز عروس به سبک اروپایی

شاخه های رز را بر اساس نوع، مدل و رنگ بندی به صورت خوابیده بر روی میز قرار دهید، این جداسازی گل ها بر اساس نوع و رنگ به شما کمک می کند تا در زمان پیچیدن دسته گل به راحتی گل مورد نظر را بر اساس نیاز انتخاب کنید.برای کنار هم نگهداشتن شاخه های گل رز باید از یک نوار استفاده کنید، انتخاب نوار بستگی به نوع طراحی و گل آرایی شما دارد اما به پیشنهاد ما می توانید از نواز گلدار و یا از یک نوار سبز رنگ که به رنگ ساقه باشد استفاده کنید.

مرحله سوم در گل آرایی دسته گل رز عروس به سبک اروپایی، توجه کنید برای جذابیت بیشتر کار می توانید شخه های کوچک را در بین شاخه های بزرگتر قرار دهید با این شیوه هم دسته گل پر تر به نظر می رسد و زیبایی کار شما دو چندان می شود. به عنوان مثال تعدادی از شاخه های کوچک تر نظیر آلاله ها در میان شاخه های گل رز که درشت تر هستند قرار دهید.

نگهداری شاخه ها 

در ادامه کار زمانی که انتها شاخه ها در کنار هم دیگر قرار دادید و از نظر تقارن و ترکیب رنگی آن ها مطمعن شدید می توانید توسط یک نوار سبز رنگ شبیه رنگ سبز ساقه ها، دور انتها ساقه ها را جهت نگهداری شاخه ها در کناره هم ببندید.

مرحله پنجم در گل آرایی دسته گل رز عروس به سبک اروپایی، زمانی که انتها شاخه ها در کنار هم محکم قرار دادید، در این مرحله از یک نوار گلدار استفاده کنید ودور دسته گل بپیچید این باعث می شود کار شما حرفه ای تر و زیباتر به نظر برسد.

گل آرایی  دسته گل  رز عروس به سبک اروپایی

در ادامه کار می توانید ربانی که انتخاب کرده اید را با هر نوع مدلی که می پسندی دور دسته گل تزیین کنید و ستجاق های نگینی که در ابتدا کار گفته شد را در قسمت های مختلف دسته گل قرار دهید همچنین می توانید یکی از سنجاق ها را بر روی ربان قرار دهید با این روش کار شما شکیل تر می شود و جلب توجه بیشتر می کند.

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت گل فروشی آنلاین نارین فلاور نمونه هایی از بهترین دسته گل های عروس را مشاهده و خریداری کنید.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X

منو اصلی