دسته گل برای مناسبت های خاص

دسته گل برای مناسبت های خاص

دسته گل برای مناسبت های خاص : گل­ ها حرف های زیادی می­ زنند، بهتر میباشد بگوییم با زبان بسته با شما صحبت می کنند و پیام را به آسانی به مخاطب منتقل می کنند؛ “من شما را یار دارم”، “من به شما فکر می کنم”، “شما قشنگ هستید”.

معرفی دسته گل برای مناسبت های خاص که بهتر است بدانیم

هیچ حسی شبیه هنگامی که به شما گل هدیه می‌دهند نیست و این حس قطعاً زیاد زیباست. این حس به این خاطر است که شاید گل ها پر احساس ترین موجودات هستند و همین احساسات زیبای درون یک گل باعث می­ شود آن ها به زیباترین هدایا مبدل گردند.

گل نیلوفر ، ارکیده و رز متناسب برای هدیه تولد

نیلوفرها نشانگر خوشبختی و مثبت بودن هستند و آن ها را به گل تولد ایده آل تبدیل می کنند. برای مادر، مادر بزرگ، خواهر یا یار خود یک دسته از نیلوفر بفرستید و روز تولد آنها را منور نمایید !

دسته گل برای مناسبت های خاص

گل نیلوفر

ارکیده عجیب و غریب و خیره کننده یک لحظه خاص را منتقل میکند ، این بدان معناست که آن ها برای همسر یا دختر شما یک سوپرایز عالی هستند. زیبایی ، عشق و قدرت و معانی مشترک با ارکیده دارای ارتباط میباشد و در رنگهای گوناگون و شاداب قرار میگیرد.

هنگامی نوبت تحویل گل رز می رسد، گیرنده خود را به برترین وجه می شناسید ! گل های رز نیازی به معرفی ندارند (اما رنگ آن ها امکان دارد نیازمند توضیحات و معرفی باشد). قرمز، البته، نمادی از عشق، زیبایی، احترام و اشتیاق عاشقانه میباشد.

ولی بهتر میباشد بدانید: رنگ سفید نشان دهنده پاکی، بی گناهی و جوانی است؛ زرد از شادی، دوستی و آغازی نو و صورتی از تشکر، خوشبختی و تحسین صحبت میکند، گل رز زرد و صورتی گل های خوبی برای هدیه دادن به دوستان هستد.

معنی رنگ ها و تعداد گل ها برای هدیه دادن

گل رز متناسب ولنتاین(دسته گل برای مناسبت های خاص)

معمولا در روز ولنتاین برای نشان دادن احساس خالص خود به طرف مقابل اکثرا هدیه دادن گل را انتخاب می‌کنند. گل رز سرخ یا گل داوودی از عشق صحبت می‌کنند. گل میخک سفید نمادی از عشق خالص و پاک میباشد و عشق تازه و نو را می توان با گل پامچال نشان داد.

از آن جا که احساس عاشقی از صمیم قلب میباشد و قلب مرکز اصلی جریان خون میباشد پس رایج ترین رنگ گل در این روز عاشقانه ، قرمز میباشد. با این حالا هررنگ دیگری اعم از رنگ مورد علاقه ی طرف مقابلتان و یا رنگی که از اهمیت بالایی در رابطیتان برخوردار میباشد، برای این روز متناسب میباشد.

محبوب ترین گل برای ولنتاین هنور گل رز میباشد. اگر میخواهید این گل قشنگ را هدیه بدهید ، یادتان باشد که گل رز قرمز نمادی از عشق میباشد. گل رز زرد دوستی را نشان می دهد. گل رز صورتی نشان دهدنه ی تحسین طرف مقابلتان و گل رز سفید نشان دهنده ی پاکی و بیگناهیست.

گل متناسب برای همدردی و مراسم تشییع جنازه

بردن گل در مراسم ختم همیشه گزینه‌ی مناسبی ست و میتوانید باعث شادی و امید به زندگی بازماندگان شود . اگر می خواهید یک تاج گل قشنگ بر سر خاک ببرید بهتر میباشد که گلهای متناسب را برگزینید. توجه داشته باشید که این تاج گل در طول مراسم خاکسپاری خودنمایی خواهد نمود .

تاج گل ختم

و یا بعد از آن به خانه برده خواهد شد و یا بر سر مزار قرار می گیرد . یادتان باشید همراه با تاج گل یک کارت همدردی با بازماندگان هم بفرستید . بر اساس نظرسنجی مشخص شده میباشد که سبد های گل متشکل از هورتانسیا ( گل ادریسی ) و گل سوسن زیاد محبوب میباشد .

گل‌هایی با رنگ و بوی عشق برای خواستگاری(دسته گل برای مناسبت های خاص)

دسته‌ گلی از گل‌های رنگارنگ با رنگ‌های عاشقانه برای خواستگاری انتخاب خاصی است. دسته‌گل‌های رمانتیک، گل‌هایی هستند که رنگ‌های‌ خوشحال و روشن مثل قرمز، سفید، صورتی، نارنجی، بنفش و زرد دارند.

راهنمای خرید گل خواستگاری

گل‌ها در کنار رنگ، معنای خاصی با خود دارند و نظر ما این میباشد که مهم ترین پیام عاشقانه ‌تان را با گل‌های مختلف و در قالب یک باکس یا دسته ‌گل به عشق زندگی ‌تان برسانید و چه ایده‌ای زیباتر از دسته گل یا سبد گلی میباشد که از گل‌های عاشقانه صحیح ‌شده باشد؟

به جز گل رز قرمز و صورتی، میخک قرمز، نرگس و ارکیده و بیش گل‌های قرمزرنگ نماد عشقند و اگر دیزاینر گل با سلیقه ‌ی پایان از این گل ‌ها استفاده ‌کند، انتخابتان عالی خواهد ‌شد.

دسته گل برای مدیر و همکار

اگر میخواهید دسته گلی را به یک همکار و یا مدیر خود دهید، خیلی مهم میباشد که در مورد پیام های ضمنی که گلها با رنگ های خاص می توانند بفرستند، پسندیده فکر نمایید.

به طور کلی گلهای قرمز یا صورتی پیام عاشقانه می فرستند و برای فرستادن به کسی که با او رابطه کاری دارید متناسب نیستند ولی یک استثنا در این میان وجود دارد. اگر یکی از همکاران شما به تازگی ازدواج کرده میتوانید با ارسال سبدی پر از گلهای قرمز، صورتی و سفید به او ازدواجش را تبریک بگویید ، ارسال سبد و یا دسته گل بعد از مراسم ازدواج ، مودبانه و زیباست ولی اگر همان دسته گل را چند روز قبل از عروسی بفرستید توجه و دقت پیشنهاد بالای شما را میرساند.

هدیه بازنشستگی

برای یک تولد یا یک مهمانی دور، یک سبد گل زرد می تواند هدیه ای متناسب باشد. گل زرد معنی دوستی و سلامتی را به مخاطب شما می رساند حتی یک سبد گل زرد و سفید میتواند هنگامی که همکارتان در بستر بیماری میباشد او را حسابی شاد بکند. گلهای نارنجی و طلایی هم تقریبا همان معنی را می بدهند ولی با شور و شوق و صمیمیت بیش همین باعث می شود که مثلا برای هدیه بازنشستگی متناسب تر باشند.

دسته گل برای مناسبت های خاص

دسته گل برای مناسبت های خاص

گل های سفید یاد آور زندگی و آرامش اند به همین دلیل هم هست که اکثرا در مراسم های تدفین گلایل سفید فراوان می بینیم ، اگر همکار شما به تازگی عزیزی را از دست داده یک سبد گل سفید، می تواند هدیه ای نشان از همدردی و آرامش باشد. ولی اگر یک عضو نو به خانواده اش اضافه شده ، سبد گل سفید و صورتی گزینه بهتری برای هدیه دادن میباشد.

دسته گل برای تشکر و قدر دانی(دسته گل برای مناسبت های خاص)

اگر می‌خواهید با فرستادن یک دسته گل هدیه، از یار، همکار و یا هر نفر دیگری بابت لطفی که در حق شما کرده میباشد سپاسگزاری نمایید، بهتر میباشد نکته ها ذیل را موردتوجه قرار بدهید.

نخست این که حتما به ویژگی‌های طرف مقابل توجه نمایید، سلیقه و علاقه خاص، ویژگی‌های شخصیتی، سن و شرایط اجتماعی از مهم ترین عواملی هستند که در هنگام سفارش باکس گل هدیه برای قدر دانی و تشکر میبایست مدنظر داشته باشید.

برای نمونه گل‌های رز سفید، زرد و صورتی یکی از برترین گزینه‌ها برای این منظور هستند ذیل نماد پاکی و معصومیت و دوستی و شروعی دوباره هستند. می‌توانید گل‌های رز را با آلسترومریا ترکیب نمایید که معمولا نماد ثروت، شانس و دوستی میباشد.

از دیگر گل‌های زیاد متناسب برای قدر دانی و تشکر، گل داوودی میباشد که از همه رنگ‌های آن می‌توانید در سبد گل هدیه خود استفاده نمایید.

دسته گل مناسب برای هر مناسبتی را از نارین بخواهید.

مطالب مرتبط :

سبد گل خواستگاری

دسته گل خواستگاری

مناسب ترین گل برای اولین قرار

سبد گل متناسب ختم کدام است؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

منو اصلی