دستبند عروس با گل رز

دستبند عروس با گل رز

دستبند عروس با گل رز

دستبند عروس با گل رز : گل رز یکی از گلهای زیبایی میباشد که معمولا در همه دسته گلهاُ سبد گلُ تاج گل و…به کاربرده می شود. از این گل که تنوع رنگی متفاوتی هم دارد برای تزیین ماشین عروس، سفره عقد، دسته گل عروس، تاج گل عروس، تزیینات میز عروسی و هم چنین گل جیب داماد استفاده می شود.

گل رز رایج ترین انتخاب برای گل مراسم عروسی و دستبند عروس با گل رز هست .

دستبندهای با گل طبیعی که با گل رز در رنگهای متفاوت بخصوص سفید، قرمز یا صورتی هستند به همراه تزئینات تور، مروارید و روبان به دلربایی بیش عروس خانم در مراسم عروسی یاری می کنند.

توصیه می کنیم برای آشنایی کامل با گل رز ، ویژگیها و خواص گل رز و انواع گل رز مقاله ” همه چیز در باره گل رز ” را حتما مطالعه نمایید.

دستبند عروس با گل رز

دستبند عروس با گل رز

دسبند عروس با گل ارکیده

در دستبندهای کلاسیک و مدرن برای عروس از گل های ارکیده با رنگ سفید استفاده می شود.
این گل ها زیبایی و درخشش خاصی دارند که میتوانند انتخاب زیبایی برای دستبند عروس و ساقدوش باشند.
ترکیب ارکیده ی سفید یا رنگی به تنهایی یا به همراه گلهای دیگر هم می تواند به زیبایی عروس خانم یا ساقدوش ها بیافزاید.

فروشگاه اینترنتی گل و گل فروشی آنلاین گل نارین

دستبند عروس با گل های شیپوری

این که برای دستبند عروس از چه نوع گل با چه رنگی استفاده شود بیش بستگی به سلیقه عروس خانم دارد. ولی معمولا بهتراست دستبند با تاج گل عروس یا بقیه چیزهایی که در مجلس عروسی است ست شود.

مثلا اگر روی میز با گل های شیپوری تزیین شده یا برای تزیین ماشین عروس از گل های قشنگ و رنگ های خاص یا گوناگون شیپوری استفاده کردید برای هارمونی و هماهنگی بیش با تاج گل عروس، گل جیب داماد و حتی گل های روی کیک و کاردک مخصوص را با این گل ها تزیین نمایید.

اینکار باعث برجسته تر شدن و جذابیت بیش مجلس و جشن عروسی شما خواهد شد. و مهمانان که وارد مجلس شما میشوند و سلیقه شما را تحسین خواهند نمود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

منو اصلی