در تابستان چه رنگی برای گل‌عروس متناسب است؟

در تابستان چه رنگی برای گل‌عروس متناسب است؟

در تابستان چه رنگی برای گل‌عروس متناسب است؟

گل متناسب دسته گل عروس در تابستان

دسته گل عروس یکی از مهمترین مقوله های جشن عروسی می باشد که چنانچه به درستی انتخاب شود می تواند پیشنهاد میهمانان را به خود جلب کرده و جشنی رویایی را برای شما رقم بزند. دسته گل عروس هم همچون دیگر تزئینات و تشریفات عروسی بایستی با سلیقه و انتخاب شما هم خوانی داشته باشد تا بتواند شبی خاطره انگیز را برای شما به ارمغان آورد.

همانطور که میدانید انتخاب دسته گل عروس مناسب با فصل قرارگیری در آن بایستی متفاوت باشد چرا که فاکتور های مهمی مانند مقاومت گل ها در انتخاب نوع گل متناسب نقش به سزایی خواهند داشت.

بنابراین در این مقاله با ما همراه باشید تا گل متناسب دسته گل عروس در تابستان را با هم به بحث بنشینیم تا شما مطابق با سلیقه و هم اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار می بدهیم، بتوانید برترین انتخاب را داشته باشید.

 

گل متناسب دسته گل عروس در تابستان بایستی مقاومت خوبی نسبت به گرما داشته باشد تا در میانه ی مجلس و حتی در اواخر آن پژمرده نشده و طراوت و شادابی خود را حفظ نماید.
از جمله برترین گل هایی که میتوانید در فصل تابستان برای دسته گل عروسی خود از آن ها استفاده نمایید عبارتند از:

در تابستان چه رنگی برای گل‌عروس متناسب است؟
نرگس درختی
از این گل قشنگ در فصل تابستان که نرگس های زمستانی کمتر پیدا میشوند میتوانید برترین استفاده را ببرید. نرگس درختی متناسب نوعروسان ساده و شیک پوش می باشد که تمایل دارند تا در عین سادگی زیاد قشنگ و جذاب به پیشنهاد بیایند.
بنابراین اگر مراسم عروسی شما در فصل گرم یعنی تابستان می باشد میتوانید از این گل قشنگ استفاده کنید.

گل صد تومانی
گل صد تومانی هم این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده می باشد. این گل هم متناسب فصل تابستان بوده و ورق های حجیم و توپر آن حالا و هوای تابستان از ذهن میمهمانان و بینندگان آن دور می سازد.

اگر چه که این گل ها با نام گل صد تومانی رواج دارند ولی توجه نمایید که هزینه آن ها فراوان ارزان نبوده و اگر هزینه گل برای شما مهم می باشد میتوانید از انواع دیگر گل متناسب دسته گل عروس در تابستان استفاده کنید.

رنگ متناسب دسته گل عروس در تابستان

یکی دیگر از فاکتور هایی که بایستی در انتخاب دسته گل متناسب عروسی به آن توجه ویژه ای داشته باشید رنگ می باشد. همانطور که همه ی ما می دانیم رنگ ها می توانند به محیط شور و هیجان بخشیده و یا آن را سرد و بی روح سازند.

دقت در انتخاب رنگ گل متناسب دسته گل عروس در تابستان می تواند مراسم شما را هر چه باشکوه تر کرده و به آن رنگ و بوی دیگری بخشد. هم چنین تطبیق رنگ دسته گل با لباس شما هم می تواند از دیگر نکته ها مهمی باشد که بایستی آن را در پیشنهاد داشته باشید.

در تابستان چه رنگی برای گل‌عروس متناسب است؟
تزئینات سالن عروسی و گل های ماشین عروس هم می توانند از دیگر فاکتور های مهم در انتخاب رنگ گل متناسب دسته گل عروس در تابستان باشند.
توجه نمایید که در فصول گرم سال مانند اواخر بهار و یا تابستان بهتر می باشد که دسته گل شما از رنگ های روشن تشکیل شده باشد تا بتواند کمی از گرمای محیط بکاهد. برای این منظور شما میتوانید از دسته گل هایی به رنگ های مرکبات و سفید برترین استفاده را کنید.

هم چنین چنانچه لباس شما سفید می باشد و می خواهید تضاد رنگی آن با دسته گل شما به چشم بیاید، میتوانید با استفاده از روبان های رنگی که مناسب با سلیقه ی شما هستند، دسته گل خود را تزئین نمایید.

گلفروشی آنلاین نارین فلاور آماده ارسال سفارش انواع دسته گل ـ سبد گل ـ باکس گل ـ تاج گل ـ گیاهان آپارتمانی و … به شما مشتریان گرامی می باشد. جهت سفارش هر مدل گل با ما در ارتباط باشید.

——————————————————————–

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

منو اصلی