خرید گل رز

خرید گل رز : به خاطر اساطیر یونانی با روز ولنتاین آمیخته شده می باشد. شاید بخاطر همین باشد که اسم گل ولنتاین که می آید ناخودآگاه در ذهنمان خرید اینترنتی گل رز ترسیم می شود.

خرید آنلاین گل رز برای هدیه

جهت سفارش و خرید گل رز اینجا کلیک کنید.

گفته می‌شود که بوته‌های  رز در همان زمینی رشد کردند که آفرودیت(الهه عشق) هنگامی خون معشوقه اش بر زمین می ریزد بر آن اشک ریخته می باشد.

 رز احتمالأ شناخته شده‌ترین گل در جهان می باشد. گل فروشی ها از گل رز در باکس گل، دسته گل، دسته گل برای مناسبت‌های متنوع و هم تزئین حیاط و دیزاین باغچه‌ها استفاده می‌کنند.(خرید آنلاین گل رز )

خرید گل رز

خرید گل رز

زمان مناسب خرید گل رز

زمان متناسب برای خرید گل رز قرمز صبح زود می باشد به طوری که در این وقت دمای هوا خنک بوده و به راحتی با استرس کمتر میتوان ساقه ی گیاه را برش داد. برش ساقه گیاه در زمانیکه هوا خنک می باشد باعث جلوگیری از پژمردگی گیاه پس از برش می شود.

نکته مهمی که در خرید گل رز قرمز از گلفروشی اهمیت دارد، موضوع تازگی گل می باشد به طوری که پیشنهاد میشود از گلفروشی های مشهور و معتمدی گل را خریداری نمایید تا از خرید گلهایی که یک هفته در گل فروشی وجود داشته (با توجه به خرید عمده ی مغازه دار) و فروش نرفته اند.

که این موضوع راندمان نگهداری گیاه را کاهش می دهد، جلوگیری شود، بنابراین می توانید با سوال از صاحب گل فروشی مبنی بر این که کدام یک از رز ها در صبح زود خریداری شده اند، انتخاب مطمئنی داشته باشید.

خرید گل رز

خرید گل رز

اگر قصد خرید گل رز، و یا کاشت آن در باغچه خود را دارید، یک چیز را بدانید، گونه‌های زیاد مختلفی از این گل وجود دارد که ما درگل‌ باما آنان را به شما معرفی خواهیم نمود.(خرید اینترنتی گل رز )

سعی کرده ایم با راه اندازی یک بستر آنلاین برای خرید انواع گل، در مراسم ها و مناسبت های مختلف کنار شما باشیم.

خواه خرید گل برای عرض تسلیت باشد و خواه برای سفارش گل خواستگاری یا گل عروسی، ما در گل باما کنار شما هستیم.

گل رز

معرفی انواع گل رز

اسامی انواع گل رز شامل رز پیچکی، رز باغچه مدرن، گل رز رونده عطری، رز رختچه ای، گل رز مینیاتوری و رز گرندی فلورا است که ویژگی های هر کدام را بررسی خواهیم کرد.

رز هلندی

خرید گل رز هلندی یا گل رز ایرانی؟ فرق رز ایرانی و هلندی چیست؟ هزینه شاخه رز هلندی و هزینه رز ایرانی چقدر است؟

این سوالی هست که بیش مردم هنگامی گل سفارش می‌دهند با آن مواجه می‌شوند.

ولی رز هلندی پیشنهاد ژنتیکی اصلاح شده تا دوام بیشتری داشته باشد و مدت بیشتری شاداب و با طراوت باقی بمانند. معمولا بین ۳ تا ۵ روز در دمای اتاق ماندگاری دارند.(خرید آنلاین گل رز )

پرورش گل رز

از جهت اندازه رز هلندی درشت تر از رز ایرانی می باشد و حدود ۴-۵ سانیتمتر قطر دارد. تمایز دیگر رز هندی در جنس مخملی و زخیم گلبرگ های آن می باشد.

تنوع رنگ بندی رز هلندی از رز ایرانی بیش می باشد و همین باعث شده تا کاربرد آن در باکس گل و دسته گل بیش از انواع دیگر رز باشد.

در آخر میبایست گفت هزینه شاخه گل رز هلندی با توجه به قیمت های پرورش آن معمولا ۴-۵ برابر انواع دیگر می باشد.

خرید گل رز

رز ایرانی

ولی از لحاظ ماندگاری شاخه رز ایرانی معمولا بین ۲ تا ۳ روز در دمای اتاق شاداب می ماند. از نطر اندازه معمولا نصف رزهای هلندی و شاخه ی آن ها مملو از خار می باشد.

جنس گلبرگ های رز ایرانی نازک تر و حساس تر از رز هلندی می باشد و معمولا رنگ بندی کمتری نسبت به رز هلندی دارد. در آخر میبایست گفت که هزینه شاخه رز ایرانی، به علت قیمت های پایین پرورش، کمتر از رز هلندی می باشد.(خرید گل رز )

خرید گل رز

رز پیچکی

رزهای پیچکی در دهه ۱۸۶۰ معرفی شدند و دارای دانه یا میوه توت همچون، و هم چنین عطر زیاد پسندیده اند.

در واقع، اگر می‌خواهید تشخیص بدهید که آیا یک این گل واقعا از گونه قدیمی می باشد یا خیر، تنها کاری که ضروری می باشد انجام بدهید آن می باشد که آن را بو نمایید:

زیرا این گل های رز آنتیک دارای عطر زیاد دل انگیزی هستند که ماندگاری زیاد طولانی دارد، اینگونه در اواخر تابستان یا اوایل پاییز شکوفه می‌دهد و دارای ذیل مجموعه‌های مختلفی می‌باشد از جمله:(خرید آنلاین گل رز )

خرید گل رز

انواع رز  (خرید گل رز )

رز خزه ای آنتیک (Antique Moss Rose) یک گونه زیاد قشنگ از رنگ صورتی و سفید.

رز درختچه بالرینا (Ballerina Rose) دارای گلبرگ های کوچکتر به رنگ صورتی روشن.

رزبلاش فندقی (Blush Rose) دارای گلبرگ های سفید با اندازه معمولی.

رز آنتیک فانتین لاتور (Fantin Latour Rose) معمولا دارای گلبرگهای سفید که بخشی از آن صورتی روشن می باشد.

رز جاکوس کارتیر (Jacques Cartier Rose): یک گونه سفید و صورتی.

رزرونده بانو بنکس (Lady Banks Rose) دارای گلبرگ های کوچکتر در رنگ های مختلف.

گل رز سیاه

رز باغچه مدرن (خرید اینترنتی گل رز )

رز باغچه مدرن شامل گل‌هایی‌ می باشد که از سال ۱۸۶۷ تولید شده‌اند و در اکثر باغچه‌های امروزی آنها را می‌بینید.

این رزها معمولا از اواخر بهار تا پاییز شکوفه می‌دهند انواع آن‌ها :

تک شکوفه ای که تعداد گلبرگ های آن کمتر از ۸ می باشد.
نیمه دوگانه تعداد گلبرگهای آن بین ۸ تا ۲۰ عدد می باشد.
دوگانه با ۲۰ عدد گلبرگ
دوگانه کامل با ۳۰ عدد گلبرگ و یا بیش
اکثر این رزها دارای اشکال مختلف فنجانی، گرد، صاف و شکفته و کوزه ای شکل هستند.

گل رز

رز درختچه‌ای

محبوب‌ترین گونه، رز درختچه‌ای گونه ناک اوت می باشد، که معمولاً دارای رنگ صورتی تیره و قرمز هستند، و از لحاظ بسیاری از متخصصین، این گونه برترین گونه رز درختچه‌ای می باشد. (خرید اینترنتی گل رز )

اینگونه تا به حالا چندین جایزه افتخاری را از موسسه های ارزیابی گل های رز دریافت کرده می باشد. به دلیل تنوع و تطبیق پذیری زیادی که دارند، میتوان در بالکن ها، خانه ها، آپارتمان ها (به شرطی که آنها را در گلدان قرار دهید) حتی در حیاط خلوت ها هم استفاده می شود.(خرید آنلاین گل رز )

گل‌های رز درختچه‌ای دارای بوته های زیاد حجیم با قابلیت چندین بار شکوفه دادن می باشد.

ساقه های نو این گونه قابلیت دوباره شکوفه دادن را دارد، و از آن ها میتوان برای تزیین حصار ها و تخته های گلی گوناگون استفاده نمود.از برترین گل برای کاشت در کنار دیگر گیاهان می باشد. (خرید گل رز )

این رزهای درختچه ای دارای رنگ ها و گونه های زیاد مختلفی می باشد همچون رز انگلیسی و رز سویلانا. شما میتوانید این گل ها را در رنگ های صورتی، سفید و حتی قرمز پیدا نمایید.

خرید گل رز

خرید گل رز

رز مینیاتوری

رز مینیاتوری گونه‌ی زیاد گوناگون با استفاده‌های مختلف است. مردم آنها را به خاطر ظاهر منحصر به فرد و یا به دلیل فضای کمی برای کاشت گل دارند انتخاب می‌کنند. (خرید آنلاین گل رز )

این گل‌ها را می‌توان در گلدان به عنوان گل آپارتمانی هم پرورش داد، از آنان می‌توان برای تزیین فنس‌ها و هم چنین کاشت بصورت گروهی در تخته‌های گلی استفاده نمود.

این گل‌ها معمولا فقط تا ارتفاع ۳۷ سانتی رشد می‌کنند، ولی بعضی از آنها می‌توانند تا ارتفاع ۷۴ سانتی هم رشد کنند.

خرید گل رز

رز گراندی فلورا (خرید گل رز )

این رز گونه‌ای بسیار مقاوم از  رز که گل های صورتی آن یا بصورت تک شکوفه ای و یا دسته ای رشد می‌کنند.

رز ملکه الیزابت محبوب ترین نوع از اینگونه گل می باشد. جذابیت آن در زمانی زیاد بالا ست که آن را در وسط یک تخته جزیره ای و در محاصره گلهای دیگر در رنگ های مختلف صورتی و آبی قرار بدهید.(خرید گل رز )

این گل می تواند تا ارتفاع یک و نیم تا دو و نیم متری رشد بکند، و به علت حجم بالای آن میتوان از آن برای قرار دادن در وسط میز استفاده نمود.

اگر این گل را با گل های کوچکتر در رنگ های مختلف احاطه نمایید، زیبای آن چندین برابر خواهد شد. اینگونه در باکس گل زیاد قشنگ جلوه خواهد نمود.(خرید اینترنتی گل رز )

گل رز

کاشت رز در گلدان

یکی از روشهای کاشت رز در گلدان، قلمه زدن  رز می باشد. برای آغاز قلمه با شش مجموعه برگ بصورت زاویه‌دار را از بوته رز قطع نمایید،

بعدا برگ پایینی را از ساقه جدا نمایید و انتهای ساقه را که بصورت زاویه‌دار قطع شده می باشد را به هورمون ریشه‌زا آغشته نمایید و قلمه را در خاک گلدان بکارید.

برای حفظ رطوبت گلدان بهتر می باشد آن را با یک پوشش پلاستیکی بپوشانید.حدود دو ماه طول میکشد تا قلمه های رز ریشه بدواند.

از آن جا که بیش انواع رز در گلدان به خوبی رشد نمی کند، می بایست آنان را در زمین کاشت. توصیه شده برای تکثیر گل رز و پرورش آن در آپارتمان، از گل رز مینیاتوری استفاده نمایید.

فرهنگ

گل رز از نظر کثرت قرار گرفتن در جایگاه گل ملی مقام نخست را دارد و در ۱۰ کشور آمریکا، انگلستان، ایتالیا، ایران، رومانی، عراق، عربستان سعودی، مراکش، لوکزامبورگ، بلغارستان به عنوان گل ملی انتخاب شده‌است.

در ایران در نشستی که در ۲۲ آبان ۱۳۷۴ شمسی با حضور ریاست انجمن باغبانی ایران و شماری از استادان دانشگاه‌های ایران برگزار گردید، گل‌سرخ محمدی به عنوان گل ملی کشور تأیید و برگزیده شد.در دوره‌هایی از وقت برخی از گل‌ها به علت این که مورد علاقهٔ شاه یا خاندان سلطنتی یک کشور بودند به عنوان گل ملی انتخاب شدند. از جملهٔ این گل‌ها انتخاب رز نماد خاندان سلطنتی کنونی انگستان میباشد.

خرید گل رز

انتخاب این گل به عنوان گل ملی به وقت جنگ‌های داخلی انگلستان به نام جنگ رزها برمی‌گردد. جنگ رزها در نیمهٔ دوم سدهٔ پانزدهم در فاصلهٔ سال‌های ۱۴۵۵ تا ۱۴۸۵ بین دو خاندان قدرتمند لانکاستر با نشان «گل سرخ» و یورک با نشان «رز سفید» و طرفدارانشان در انگلستان درگرفت. عاقبت خاندان لانکاستر در ۱۴۸۵ موفق به شکست دادن خاندان یورک شدند. رز در حالا حاضر هم گل ملی کشور انگلستان به‌شمار می‌آیند.[

سافو از شاعران یونانی سده هفتم قبل از میلاد، در شعری رز را به عنوان ملکهٔ گل‌ها توصیف کرده‌است. به نظر می‌رسد که در عهد باستان بیش بمنظور لذت بردن از عطر گل این گیاه پرورش داده می‌شده‌است. نقل شده‌است که آخرین فرعونِ دودمان بطلمیوسی، ملکه کلئوپاترا (۳۰–۶۹ پیش از میلاد) به رز زیاد علاقه‌مند بوده و از این گل به عنوان عطر استفاده می‌کرده‌است.

در اساطیر یونانی آمده‌است که گل رز در اول سفید بوده‌است ولی روزی آفرودیت بر اثر شنیدن خبر جراحت یار کهن خود آدونیس به یاری او شتافت و در راه خاری به پای او فرورفت و خون از پای او جاری شد و گل‌های رز به رنگ سرخ درآمد.

خرید گل رز

همچنان آمده‌است که به تعداد قطرات خونی که از آفرودیت جاری شد آدونیس اشک ریخت و از هر قطره اشک او یک گل سرخ به وجود آمد. نرون امپراتور روم (زمان فرمانروایی ۵۴ تا ۶۸ میلادی) به گل رز علاقه بسیاری داشته‌است و در ضیافت‌های خود دستور می‌داده‌است که از سقف گلبرگ‌های رز یا آب با عطر گل را به روی مهمانان بپاشند. گفته می‌شود که هزینهٔ مصرف رز در طول یک ضیافت به نرخ کنونی به ۱۰۰٬۰۰۰ دلار بالغ می‌شده‌است. در این زمان رز سمبل تجمل بوده‌است.

در اروپای قرون وسطا و از زمان از بین رفتن امپراتوری روم غربی در سال ۴۷۶ میلادی، تا پیش از دوران رنسانس (شروع دوران حدود ۱۳۰۰ میلادی)، عطر رز بوسیله کلیسا از لحاظ مذهبی ناپسند قلمداد شد و کشت این گل بجز به هدف مصرف دارویی ممنوع بوده‌است. گل رز در هنگام جنگ‌های صلیبی (بین سال‌های ۱۰۹۵ تا ۱۲۹۱) بوسیله ارتش صلیبی از خاورمیانه به اروپا برده شد.

در کشورهای شرقی

درکشور های شرقی همواره کشت رز و استفاده از عطر آن زیاد مورد علاقه مردم بوده‌است. درگاه‌شمار ایران باستان، روز نوزدهم هر ماه فروردین نام داشته‌است. روز فروردین از ماه اسفند جشنی در ایران برگزار می‌شده‌است به نام نوروز انهار که مردمان در این روز به دشت و دمن، به ویژه کنار رودها و چشمه‌ها رفته و طی مراسمی عطر و گلاب در آب‌ها می‌افشاندند.

در تاریخ بیهقی از جشن دیگری به نام جشن گل‌افشانی یاد شده‌است که ظاهراً در روز بخصوصی برگزار می‌شده‌است و مردم در فصل گل سرخ بر سر یکدیگر گل می‌افشاندند. امروزه از رسم‌های باقی‌مانده در ارتباط با گل سرخ یکی آیین گل غلتان است که در مناطق مختلف شهرستان دامغان در نخستین بهار از زندگی نوزاد برگزار می‌شود.

خرید گل رز

وقت انجام این آیین از هنگام تولد تا یک سالگی نوزاد میباشد و در باور و عقاید اهالی منطقه غلتانیدن بدن نوزاد در میان برگ‌های گل محمدی سبب حفظ طراوت و شادابی او و دور ماندن از بیماری‌های مختلف می‌شود. آئین سنتی گل غلتان در فهرست آثار معنوی (ناملموس) کشور درج شده‌است.

در داستان هزار و یک شب و همین‌طور رباعیات عمر خیام (در حدود ۱۱۰۰ سال پیش) از این گل یاد شده‌است.

در شاهنامه فردوسی لفظ گل منحصراً به گل سرخ تعلق دارد و برگ گل هم به معنای برگ گل سرخ یا گلبرگ گل سرخ یا خود گل سرخ میباشد و بدین ترتیب آمدن لفظ برگ پیش از نام گل‌های دیگر هم به معنای گلبرگ آن گل یا خود آن گل میباشد. دربیت ابتدایی شعر ذیل، برگ گل به معنای گل سرخ و در بیت دوم برگ گلنار به معنای گلِ انار میباشد.

همه بوستان زیر برگ گلست همه کوه پُر لاله و سنبلست
بگفت این و باد از جگر برکشید شد آن برگ گلنار چون شنبلید
فردوسی

خرید گل رز در گلفروشی آنلاین گل نارین

تلاش ما در گل فروشی آنلاین نارین بر این می باشد که تا جای ممکن سرویس‌هایی ارائه کنیم تا افراد با سلیقه‌های مختلف را برای سفارش آنلاین گل راضی نگه داریم.

دسته گل‌ طبیعی هم گل سرسبد هر گل فروشی می باشد که می‌توان از آن‌ها برای هدیه دادن، قشنگ نمودن خانه یا ابراز احساسات استفاده نمود.

اگر یک قرار عاشقانه دارید و یا به تازگی ‌می‌خواهید یک رابطه را آغاز نمایید می‌توانید از گل‌ های رز ممتاز گل فروشی اینترنتی ما به عنوان یک هدیه قشنگ و لاکچری استفاده نمایید. (خرید آنلاین گل رز )

خرید گل رز

خرید باکس گل هدیه(خرید گل رز )

از دیگر محصول های پرطرفدار، سبد گل‌ های زیبای ما و باکس گل هدیه هستند که یک انتخاب متناسب برای گل تبریک تولد و یا حتی عیادت از مریض می باشد.

ما برای خرید گل ارزان و خرید گل لاکچری، گلها و گیاهان متناسب را برای ارسال شما در تهران را هم فراهم نموده ایم.

با مشاهده انواع گیاهان آپارتمانی با تصویر میتوانید انتخاب راحت‌تری داشته باشد.(خرید اینترنتی گل رز )

سفارش آنلاین گل برای هر مناسبت

سفارش آنلاین گل و تحویل به موقع آن باعث می‌شود هدیه دادن به مناسب‌های مختلف آسان شود.

شما می‌توانید بسته به مناسب خود، یکی از محصول های ما را برگزینید.(خرید گل رز )

اگر قرار می باشد سالگرد ازدواجتان را جشن بگیرید گل‌ های سالگرد ازدواج ما که با عشق بوسیله تیم گل فروشی اینترنتی نارین طراحی شده یک گزینه فوق العاده خواهد بود.

هم چنین ما محصولاتی مثل گل قدر دانی وقدردانی داریم که می‌توانید از آن برای سپاس‌گزاری از اطرافیان خود استفاده نمایید.

خرید گل رز

خرید گل رز

اگر یکی از عزیزان شما بیمار می باشد می‌توانید با یک گل متناسب برای عیادت بیماربه بهبودی هر چه زودتر او یاری نمایید.

امکان دارد شما به دنبال یک هدیه متناسب برای تبریک به یک یار برای موفقیت علمی او و یا ارتقای شغلی او باشید .

برای این منظورانتخاب یک گل تبریک قشنگ می‌تواند برترین گزینه برای شما باشد تا آن را با متن دلخواه خود برای او فرستادن نمایید.

اگر برای نوشتن متن کارت پستال نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید مطلب متن‌های متناسب برای کارت پستال را مطالعه نمایید.

تعداد شاخه‌های گل رز به چه معناست؟ (خرید آنلاین گل رز )

یک شاخه  :

می‌تواند به معنای عشق در یک نگاه باشد.

خرید گل رز

دو شاخه  :

نشان دهنده عشق دو طرفه و متقابل است.

سه شاخه :

عدد ۳ همیشه معنای مقدس عشق را داشته و دارد. سه شاخه گل رز به معنای دوست داشتن واقعی می باشد.

شش شاخه  :

احساس تعلق خاطر به فرد مقابل را نشان می‌دهد.

خرید گل رز

ده شاخه :

دادن ده شاخه گل رز به طرف مقابل، به این معناست که آن فرد برای شما یک انسان و شریک عاطفی کامل و پایان عیار می باشد.

سیزده شاخه :

در بیش فرهنگ‌ها سیزده یک عدد نحس می باشد اما با وجود این تفاسیر خیلی‌ها در سراسر جهان اعتقاد دارند که اگر شما سیزده شاخه گل رز دریافت کردید، بدانید که یک شخص مخفیانه و بدون این‌که شما بدانید عاشق‌تان شده می باشد.

پانزده شاخه  :

اگر می‌خواهید از کسی معذرت خواهی نمایید، پانزده شاخه گل رز به او دهید. ۱۵ عدد پشیمانی و معذرت‌خواهی می باشد.

بیست شاخه:

بیست تا گل  در کنار هم یک دسته‌گل عظیم می‌شود. از طرف دیگر، بیست عددی ممتاز و برترین نمره کلاسی می باشد .

پس اگر از کسی ۲۰ شاخه گل رز گرفتید بدانید که عشق و احترام او نسبت به شما کامل و متمایز می باشد .

روش تولید گل رز سیاه (Black rose) و نماد و معنی آن

بیست و یک شاخه :

۲۱ عدد اعتیاد و عادت می باشد. پس اگر از کسی بیست و یک شاخه گل رز گرفتید بدانید که او به شما عادت کرده و معتاد عشق شده شماست.

بیست و پنج شاخه :

معمولاً برای عرض تبریک به مناسبت تولد فرزند نو، گرفتن ارتقای شغلی یا هر اتفاق خوبی در زندگی ۲۵ شاخه گل رز هدیه می‌دهند.

خرید گل رز

چهل شاخه:

گرفتن چهل شاخه گل نشان از عشقی بدیع و بکر دارد.(خرید گل رز )

بیش‌ از پنجاه شاخه :

اگر کسی بیش از پنجاه شاخه گل رز به شما بدهد بدون‌شک فردی می باشد که در عشق دست‌ودلباز می باشد.

پس حاضر می باشد برای شما و عشقی که به شما دارد پایان دنیا را به پایتان بریزد! به این فرد پاسخ رد ندهید!

البته ضروری به ذکر می باشد که این معانی تنها بر اساس یک سری تجربیات محدود و تصورات و تفکرات عامه مردم شکل گرفته‌اند.

پس به شما توصیه می‌کنیم که این پیام‌ها را خیلی جدی نگیرید و به عنوان سرگرمی به ‌آن‌ها نگاه نمایید.

معنی رنگ ها و تعداد گل ها برای هدیه دادن

با این حالا، بهتر می باشد یک چیزی را در مورد زوج یا فرد بودن تعداد گل‌ها بدانید.

در کشور روسیه، در مراسم تدفین و یا همدردی با مصیبت‌زده‌ای، تعداد شاخه‌های گل میبایست زوج باشد و برای مراسم و مناسبت‌های خوشحال مثل عروسی و تولد، تعداد فرد را انتخاب می‌کنند. (خرید اینترنتی گل رز )

این موضوع، تا حدی هم به بیرون از روسیه منتقل شده می باشد و کم‌کم دارد به عنوان یکی از آداب اصلی معاشرت در سراسر جهان مرسوم می‌شود .

فرستادن گل روز (خرید گل رز )

پیدا نمودن هدیه متناسب در آخرین لحظات همیشه کار دشواری می باشد. ولی جای نگرانی نیست، سرویس فرستادن گل روز این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی گل و گیاه آپارتمانی خود را در همان روز سفارش بدهید و ما طی چند ساعت آن را فرستادن می‌کنیم.

جلوگیری از بیماری های رایج برای گل رز

روشهای جلوگیری به اندازه کافی می تواند به گل های رز یاری بکند که رشد قوی و سالمی داشته باشند. برترین کاری که میتوانید برای این گیاهان انجام بدهید، این hsj که فضای آفتابی را برای پرورش گل رز استفاده نمایید.

مقدار مناسبی از بارورکننده های طبیعی را یک بار در ماه استفاده نمایید و تلاش نمایید که از خشک شدن گیاه جلوگیری نمایید. مرتب به آن ها آب دهید و هر چند زمان یکبار گل ها، ساقه ها و برگ ها را هرس نمایید.

خرید آنلاین گل رز قرمز

خرید گل رز قرمز

وقت متناسب برای خرید گل رز قرمز صبح زود می باشد به طوری که در این وقت دمای هوا خنک بوده و به راحتی با استرس کمتر میتوان ساقه ی گیاه را برش داد.

برش ساقه گیاه در زمانیکه هوا خنک می باشد باعث جلوگیری از پژمردگی گیاه پس از برش می شود.

نکته مهمی که در خرید گل رز قرمز از گلفروشی اهمیت دارد، موضوع تازگی این گل می باشد به طوری که پیشنهاد میشود از گلفروشی های مشهور و معتمدی گل را خریداری نمایید.

تا از خرید گلهایی که یک هفته در گلفروشی وجود داشته (با توجه به خرید عمده ی مغازه دار) و فروش نرفته اند که این موضوع راندمان نگهداری گیاه را کاهش میدهد، جلوگیری شود. بنابراین میتوانید با سوال از صاحب گلفروشی مبنی بر این که کدام یک از رز ها در صبح زود خریداری شده اند، انتخاب مطمئنی داشته باشید.

در گونه عدم آشنایی شما با گل رز قرمز می بایست این گل را در جایی که گلبرگ ها به ساقه می رسند، با دست فشار بدهید این روش مطمئنی می باشد برای این که آیا رز مورد نظر شما جهت خرید تازه می باشد یا خیر..

خرید آنلاین گل رز قرمز

تازه نگه داشتن گل رز

گل رز گل های قشنگ و معطر میباشد که در رنگ ها و اندازه های متنوعی به چشم میخورد. با توجه به مراقبت متناسب، گل رز پس از برش می تواند یک هفته و نیم یا بیش باقی بماند.

با توجه به مراقبت متناسب، گل رز پس از برش می تواند یک هفته و نیم یا بیش باقی بماند. برای جلوگیری از پژمردگی گل رز ، حتماً هر چند روز آب آنان را عوض نمایید، از یک گلدان زیاد تمیز استفاده نمایید و آنان را در نقطه خنک نگه دارید. برای کسب اطلاعات بیش در مورد چگونگی تازه نگه داشتن گل رز مراحل ذیل را مطالعه نمایید.

گل سرخ های خود را در صبح زود برش بدهید. اگر می خواهید گل رز را از شاخه آن در گلدان یا باغچه جدا نمایید در صبح زود زمانیکه هوا گرم نشده میباشد و خنک میباشد اینکار را انجام دهید. زیرا اینکار باعث جلوگیری از پژمردگی آن ها بعد از برش میشود.خرید گل رز

بلافاصله پس از بریدن گل رز، ساقه ها را در یک ظرف تمیز آب تازه قرار دهید.

ظرف را از شب پیش از بریدن گل رز، آب نمایید. آبرسانی پسندیده به گل ها باعث طولانی تر شدن عمر آن ها میشود. با دست های تمیزتان ساقه ها را با زاویه ۴۵ درجه برش بدهید.

گل سرخ شده را از گل فروشی ای که به آن اعتماد دارید خریداری نمایید. اگر در حالا بریدن گل سرخ خود نیستید، تلاش نمایید آنان را از یک گلفروشی مشهور بخرید، ترجیحاً از کسی که با او رابطه دارید خریداری نمایید. به این ترتیب میتوانید دست های خود را روی گل رزهایی که اخیراً برش خورده اید، به دست آورید تا گل رزهایی که امکان دارد یک هفته در آن جا نشسته باشند.

تلاش نمایید گل ها را از گل فروشی های قابل اعتماد بخرید تا گل های تازه چیده شده را به شما دهند.

از گلفروشی بپرسید که کدام گلها آن روز صبح وارد شدند و تلاش نمایید تازه ترین گل های رز ممکن را برگزینید.گل رز را در جایی که گلبرگ ها با ساقه به هم وصل شدند، را به آرامی فشار بدهید. اگر احساس شل و پوستی داشته باشد، گل رز قدیمی میباشد، و نبایستی آن را بخرید. اگر احساس سفت و محکمی داشت، گل رز تازه میباشد.

گلبرگها را بررسی نمایید که کبود یا شکسته نباشند. به دنبال گل رزی با گلبرگ های خوش فرم و خوش رنگ بگردید.

به دنبال گلبرگ هایی خوش فرم و خوش رنگ باشید گلبرگ های گل رز را بررسی نمایید تا مطمئن بشوید که آنان کبود یا قهوه ای نیستند. وقتی که گل رز را به خانه می آورید، میتوانید چند گلبرگ بیرونی را که آسیب دیده اند را جدا نمایید، ولی برای بهتر شدن ظاهر آسیب دیده ی گلبرگ های داخلی گل ها کارهای زیادی نمی توانید انجام بدهید. گلبرگ های دست نخورده جذاب تر هستند و مدت طولانی تر از آنهایی که کبود هستند تازه باقی می همچون.

بعد از آوردن به خانه گل ها را حتما داخل آب قرار دهید زیرا باعث کم شدن عمر گل میشود.

گل را فورا داخل آب قرار دهید

ساقه ها را زیر آب بچینید. پیرایش ساقه ها در ذیل آب به جلوگیری از ورود هوا به قسمت انتهای ساقه و به تازه تر شدن آنان یاری میکند. با ورود هوا، به ساقه گل ها آن ها بلافاصله آغاز به خراب شدن میکند.

خرید گل رز

انتهای ساقه ی آن را داخل آب با زاویه ی ۴۵ درجه برش بزنید

چاقوی تیز یا قیچی های مخصوص هرس گیاهان برترین ابزار برای برش ساقه گل رز میباشد. استفاده از قیچی معمولی، ساقه ها را فشرده میکند ، که باعث جلوگیری از ورود آب کافی به گل میشود و باعث مرگ سریع تر آن میشود. از انتهای ساقه ها ۱ ⁄ ۲ اینچ (۱٫۳ سانتی متر) تا ۱ اینچ (۲٫۵ سانتی متر) با زاویه ی ۴۵ درجه برش دهید. زیرا باعث میشود راحت تر آب مصرف کنند.

مطمئن باشید که ابزار مورد استفاده شما برای برش زیاد تمیز میباشد. ابزارهای هرس های دستی را میبایست بعد از هر بار استفاده با آب گرم، صابون یا محلول سفید کننده ملایم تمیز نمایید زیرا باکتری ها می توانند روی ابزارها باقی بمانند و روی گل های بعدی که برش داده اید تأثیر بگذارد.

هر دفعه کمی بالاتر از انتهای ساقه را بصورت اریب برش بزنید

ورق های پایینی را از ساقه ها جدا نمایید. بخشی از ساقه هایی که در آب فرو می روند میبایست کاملاً عاری از برگ باشد. این امر به این دلیل میباشد که ورق های ذیل آب همچنان پوسیده میشوند و باعث میشوند باکتری ها در گلدان جمع شوند و سبب خراب شدن زودتر گل ها میشوند. میتوانید چند برگ بالای ساقه را نچینید، ولی هر برگی که در ذیل آب رفت، جدا نمایید.

جهت مشاهده و سفارش انواع گل با هر مناسبتی به قسمت فروشگاهی سایت گل فروشی اینترنتی گل نارین مراجعه نمایید و یا با شماره تماس های درج شده در صفحه اصلی تماس حاصل فرمائید.

برای دانلود فایل پی دی اف(PDF) این مطلب (خرید گل رز) روی همین لینک کلیک کنید.

———————————————————————-

مطالب مرتبط:

فروشگاه اینترنتی گل و گل فروشی آنلاین گل نارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی