خرید گل ارزان

خرید گل ارزان

خرید گل ارزان  : خیلی وقت‌ها هست که میبایست برای همسر، دوستان یا آشنایان یک دسته گل هدیه بگیرید ولی به علت این که تصور می‌کنید نمی‌توانید انتخاب مناسبی داشته باشید، از خرید گل صرف‌‌نظر می‌کنید.

برای خرید گل ارزان از سایت گل نارین اینجا کلیک کنید

یک دسته گل قشنگ می‌تواند هر فردی را خوشحال بکند و عمق احساس شما را به کسی که هدیه را می‌گیرد، نشان دهد .این دسته گل حالا می تواند به هر ارزش قیمتی ای باشد ولی در نهایت با یک خرید گل ارزان هم می توان فردی را خوشحال کرد.

خرید گل ارزان

خرید گل ارزان

دسته گل علاوه بر اینکه گزینه مناسبی برای هدیه دادن می باشد، می‌تواند محیط منزل شما را پر از انرژی و رنگ‌های قشنگ بکند.

ما در این مقاله نکته هایی را در زمینه خرید دسته برای شما بیان می‌کنیم تا بتوانید دسته گل‌های مناسب خریداری نمایید که دارای بیشترین طول عمر باشند و دیرتر خراب شوند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خرید گل

در خرید گل ارزان گلبرگ‌ها را بررسی نمایید

هنگام خرید گل ارزان ، بررسی گلبرگ‌ها بسیار مهم می باشد.

شما میبایست انتهای گلبرگ‌ ها را نگاه نمایید که لکه‌های سیاه‌ رنگ نداشته باشند، هم‌چنین روی گلبرگ‌ها لکه‌های قهوه‌ای کوچک وجود نداشته باشد.

لکه‌های سیاه‌ رنگ انتهای گلبرگ‌ها نشانه این می باشد که مدت زیادی از چیده شدن گل‌ها گذشته می باشد و لکه‌های قهوه‌ای روی گلبرگ‌ها هم نشانه این می باشد که ساقه گل از جای نامناسبی از بوته خود جدا شده می باشد.

اگر گلی هر یک از این دو نشانه را داشته باشد و داخل دسته گل شما قرار گیرد، زیبایی گل شما را کاهش می‌دهد و طول عمر آن را هم کوتاه می‌کند .

خرید گل ارزان

هنگام خرید گل ارزان به ساقه‌ها و اندازه گل توجه کنید

هنگام خرید گل دقت نمایید که ساقه‌های گل‌ها مرطوب باشند. این شرایط نشان می‌دهد که آن‌ها در آب نگهداری شده‌اند و ذخیره آبی مناسبی دارند.

اگر ساقه گل ضخیم و تو پر باشد، آن گل عمر بیشتری خواهد داشت اما گل‌هایی که ساقه نازک و توخالی داشته باشند، عمر کوتاه‌ تری دارند.

در مرحله بعد، میبایست اندازه گل را میبایست برای خرید دسته گل درنظر داشته باشید.

بهتر می باشد گل‌هایی را برگزینید که هنوز کامل باز نشده‌اند و به قول معروف به شکوفایی کامل نرسیده‌اند. این امر نشان می‌دهد که گل به تازگی چیده شده می باشد.

خرید گل

برخی افراد به گل‌های به طور کامل بازشده علاقه‌‌مند هستند و دوست دارند در مهمانی‌ها، خانه خود را با دسته گل‌هایی تزیین کنند که گل‌های به طور کامل بازی دارد.

در چنین شرایطی بهتر می باشد، گل را در همان روز مهمانی خریداری نمایید که این روزها به لطف سایت‌های خرید گل مثل گل نارین امکانپذیر می باشد.

خرید گل ارزان

در خرید گل ارزان نوع و رنگ گل‌ها را از پیش انتخاب نکنید

یکی از بدترین کارهایی که می‌توانید هنگام خرید دسته گل انجام بدهید این می باشد که از پیش، نوع و رنگ گل مورد پیشنهاد خود را مشخص نمایید.

گل‌ها قابل پیش‌بینی نیستند، یعنی بعضی وقت‌ها امکان دارد، گل‌های رز تازه‌تر و جذاب‌تر باشند و روز دیگر گل‌های ادریسی با رنگ‌های آبی، صورتی و سفید و برخی اوقات هم گل یاس بنفش خودنمایی می‌کند.

هیچ‌ گاه با انتخاب نوع و رنگ گل، ذهن خود را برای  یک گل آماده نکنید بلکه با ذهن باز داخل گل‌ فروشی یا سایت‌های آنلاین فروش گل بشوید و هر آنچه را که به پیشنهاد می‌رسد بهتر می باشد، خریداری نمایید.

دسته گل

هنگام خرید گل ارزان ، گلدان را در نظر داشته باشید

اگر برای خانه خود یا یکی از بستگان نزدیک همچون مادرتان دسته گل می‌خرید، توجه به گلدان‌هایی که در منزل وجود دارند، زیاد مهم می باشد.

رنگ، شکل و اندازه گلدان، اجزای ضروری برای تصمیم‌ گیری شما در خرید دسته گل هستند.

پس برترین راه‌حل این می باشد که هنگام خرید گل، یک گلدان در ذهن خود داشته باشید.

این امر باعث می‌شود به‌ محض رسیدن به خانه، جای مناسبی برای گل داشته باشید و فورا گل را به گلدانی که در نظر دارید منتقل نمایید که طولانی شدن عمر دسته گل هم یاری می‌شود.

دسته گل

بازار گل را برای خرید گل ارزان فراموش نکنید

آخرین راهکار برای خرید گل رز ارزان رفتن به بازار گل و گیاه می باشد. در بازار گل و گیاه می‌توانید تعداد متوسط یا عمده گل رز را به راحتی و با هزینه پایین‌تر بخرید.

البته بیش‌تر بازارهای گل دور از مرکز شهر هستند و حتما نیاز به وسیله‌ی حمل و نقل برای آوردن گل‌ها دارید.

پس هزینه‌ی رفت و آمد را هم در نظر بگیرید.

این بازارها از صبح زود تا ظهر باز هستند و گل‌های خود را می فروشند.

اگر صبح زود بروید گل‌های با کیفیت‌تر و گوناگون تر و اگر نزدیک ظهر بروید، گل های ارزان ‌تر و کم تنوع‌تر را پیدا می‌کنید.

در سطح تهران بازار گل محلاتی و بازار گل امام‌رضا از معروف‌ترین بازارهای توزیع گل و گیاه در تهران هستند.

خرید گل ارزان

چند نکته برای خرید گیاه ارزان

اگر به گل و گیاه علاقه دارید، همیشه ضروری نیست که قیمت زیادی بابت آن دهید.

روش‌های هوشمندانه‌ای وجود‌دارد که بتوانید گیاهان دلخواه‌تان را در کنار خودتان داشته‌باشید.

در ادامه چند روش ساده برای خرید گیاه آپارتمانی ارزان را شرح می‌دهیم:

گیاهان‌تان را با دوستان‌تان مبادله نمایید

یکی از روش‌های جالب و سرگرم‌کننده برای زیادکردن تنوع و مقدار گیاهان‌تان این می باشد که چند قلمه از گیاهان را از آشنایان یا دوستان‌تان بگیرید و درگلدان بکارید، در مقابل شما هم چند قلمه از گیاهان ‌تان به آن‌ها دهید.

خرید گل ارزان

سخن پایانی

همان‌طور که دیدید خرید گل کار فراوان سختی نیست.

فقط دانستن چند نکته و عمل به آن‌ها کافی می باشد تا یک دسته گل قشنگ و زنده خریداری نمایید و به یار خود هدیه بدهید یا با آن محیط خانه را تزیین نمایید.

خرید گل ارزان

با عمل نمودن به نکته هایی گفته شد، شما می‌توانید عمر دسته گل خود را حدود یک هفته زیاد شدن بدهید و این عمر برای یک دسته گل زیاد عالی می باشد.

یکی از نکته ها پایانی در زمینه خرید دسته گل هم این می باشد که دسته گل را از مراکز معتبر و متخصص آنلاین مثل وبسایت نارین تهیه نمایید تا خیالتان از بابت خرید دسته گلی با برترین کیفیت راحت باشد.

خرید گل ارزان

خرید گل ارزان برای موقعیت های کاری

شما میتوانید برای زیاد شدن صمیمیت در محل کار، گل بخرید و به مشتریان یا همکارانتان هدیه بدهید.

در خرید گل‌ارزان  برای موقعیت های کاری دقت کنید؛ زیرا ارسال گل می تواند بمنظور علاقه داشتن هم تلقی شود.

بهتر می باشد ارسال دسته گل را با یادداشتی همراه نمایید و مناسبت خریدگل روی برگه یادداشت بنویسید تا سوتفاهم نشود.

خرید گل ارزان

اولین راهکار برای خرید گل رز ارزان این می باشد که زمانی درخواست زیادی برای گل رز نیست،‌ رز بخرید.

به عبارتی اگر در مناسبت‌های خاص مثل ولنتاین، روز زن یا روز مادر، روز معلم یا پیش از ماه محرم و صفر که عروسی‌ها و جشن‌ها فراوان می باشد، گل رز بخرید، به احتمال فراوان می بایست دوبرابر هزینه اصلی، پول دهید.

هم‌چنین در ایران معمولا در فصل پاییز و زمستان و مخصوصا ماه بهمن، هزینه گل رز بالا می‌رود و اگر به دنبال رز ارزان هستید، همیشه در فصل بهار و تابستان مخصوصا ماه مرداد خرید نمایید.

خرید گل ارزان

خرید گل ارزان در فصل متناسب

گل‌‎‌سرخ امکان دارد برای روز ولنتاین محبوب باشد، ولی در واقع اوجدر فصل زمستان این گل‌ها به راحتی در دسترس نیستند و این فصل، فصل اوج آنان نیست. در عوض، آنان معمولاً از کشورهای دیگر وارد میشوند.

گل‌صد تومانی یک گل‌عروسی زیاد محبوب می باشد، ولی آنان فصل زیاد محدودی دارند. اگر به گل های فصلی بچسبید، میتوانید پول زیادی را ذخیره نمایید.

خرید گل ارزان

در گل فروشی آنلاین نارین فروش انواع گل به صورت اینترنتی می باشد.

با گل فروشی اینترنتی و فروشگاه اینترنتی گل نارین دیگر نیاز به صرف وقت زیاد نمی باشد ، کافی ست به قسمت فروشگاه مراجعه نمایید و هر مدل گل را سفارش دهید.


مطالب مرتبط :

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.