خرید سبد گل

خرید سبد گل

خرید سبد گل

خرید سبد گل : خرید گل یکی از راهکارهای ساده برای تهیه هدیه در هر مناسبتی می باشد.

خرید سبد گل  را میتوان به عنوان یک هدیه لاکچری به هرکسی، علی‌الخصوص خانم ها تقدیم نمود و لبخند را بر لبانشان نشاند.

برای خرید سبد گل در سایت گل فروشی آنلاین گل نارین اینجا کلیک کنید.

حتما برای شما هم قبل آمده می باشد که بعد از مناسبت های مختلف به این فکر نمایید که ای کاش کادو را زودتر خریده بودم یا امسال کادوی بهتری میخرم و دقیقه نود خرید نمی کنم.

سبد گل

ولی خوب نزدیک همان مناسبت که می بشوید، فراموش می نمایید هدیه خود را تهیه نمایید و باز هم روز از جدید، روزی از نو!

در ادامه چهار دلیل قانع کننده برای شما می آوریم که بدانید برای خرید سبد گل  میبایست خیلی زودتر از روز پیش اقدام نمایید و در لحظات آخر از روی ناچاری کاری نکنید.

نظر ما به شما رزرو گل آنلاین برای مناسبت های مختلف مثل کادو روز مادر، هدیه ولنتاین و … می باشد.

حالا میبایست دید چرا میبایست این موجود لطیف و قشنگ را زودتر از موعد رزرو کرد؟

در خرید سبد گل اقتصادی عمل نمایید

شما به خوبی میدانید که هزینه کالاهای در وقت های به خصوص مثل ایام نزدیک عید، روز ولنتاین، شب یلدا و غیره به طرز غیر منصفانه ای بالا می رود.

پس برترین کار این می باشد که شما خرید سبد های گل خود را قبل از اوج گرانی انجام بدهید و با رزرو گل به موقع، از این تغییر هزینه در امان بمانید.

از طرفی یک فروشگاه آنلاین قبل از هر مناسبتی با برگزاری کمپین های مختلف و ارائه تخفیف های ویژه، شما را در خرید به صرفه محصول های کمک میکند.

گل نارین هم به عنوان یک فروشگاه آنلاین گل و گیاه پیش از رویدادهای مهم کد تخفیف و پروموشن های بیشماری برای همراهان خود در پیشنهاد میگیرد .

سبد گل

حق انتخاب به خود دهید

هنگامی دیر اقدام می نمایید، معمولا با اتمام موجودی فروشگاه ها مواجه می بشوید یا چیزی که مطلوبتان می باشد را پیدا نمی نمایید.

ولی اگر زودتر سفارش دهید، با طیف وسیعی از محصول های مواجه هستید با قدرت انتخاب بیش هدیه خود را تهیه می نمایید.

هنگام خرید گل، سبد گل را در نظر داشته باشید

اگر برای خانه خود یا یکی از بستگان نزدیک همچون مادرتان ، توجه به فضاهایی که در منزل وجود دارند، بسیار مهم می باشد. رنگ، شکل و اندازه ، اجزای ضروری برای تصمیم‌ گیری شما در خرید سبد گل هستند.

پس برترین راه‌حل این می باشد که هنگام خرید ، یک فضایی در ذهن خود داشته باشید.

۴ اصل برای انتخاب گل متناسب برای تولد

این امر باعث می‌شود به‌ محض رسیدن به خانه، جای مناسبی برای سبد گل داشته باشید و فورا به فضایی که در نظر دارید منتقل نمایید که طولانی شدن عمر دسته گل هم کمک می‌شود.

در خرید سبد گل رمانتیک باشید

تلاش نمایید آن شخصی نباشید که سالگرد ازدواج و تولد عزیزان خود را فراموش میکند و یا با خریدهای نامناسب لحظه آخری، عزیزانش را غمگین میکند.

به جای این میتوانید کسی باشید که از روزهای پیش به یاد اوست و آنقدر برای عزیز خود ارزش قائل می باشد که برای خرید هدیه او وقت صرف میکند و هدیه شایسته و مطلوب را تهیه میکند.

سبد گل

عجله ای کار نکنید( خرید سبد گل )

شما میتوانید بدون این که حتی نیاز باشد از تخت بیرون بیایید، سبد گل مورد پیشنهاد خود را آنلاین سفارش بدهید و با خرید اینترنتی گل در وقت و قیمت خود صرفه جویی نمایید و از عملکرد عجله ای در روزهای شلوغ بازارها بپرهیزید.

حالا میتوانید به مناسبت بعدی قبل روی خود فکر نمایید و همین حال خرید  برای عزیزان خود را انجام بدهید.

سبد گل

سبد های گل مخصوص چه مناسبت هاییست !؟

شما می‌توانید در تمامی مناسبت های رسمی و غیر رسمی مختلف خرید سبد گل های قشنگ را برگزینید.

مناسبت های رسمی همچون :

مهمانی های کاری، مراسم یادبود، مراسم ترحیم، تبریک موفقیت شغلی، تولد ، روز مادر، روز پدر ، سالگرد ازدواج ، مراسم خواستگاری، جشن بله برون، مهمانی های فامیلی و … 

دسته گل خواستگاری

مناسبات غیر رسمی همچون :

قرار های دوستانه، تولد یک دوست یا فامیل، تبریک سالگرد ازدواج، تبریک ازدواج و … می‌توانند برای هدیه دادن یک سبد یا باکس گل متناسب باشند.

رنگ و نوع گلهای استفاده شده در سبد های گل و تزیینات مربوطه می‌توانند ماهیت آن را تغییر بدهند.

برای مثال گل رز سفید، اسپاتی فیلوم و ارکیده ی سفید می‌توانند برای مراسم یادبود متناسب باشند و در عین حالا این گلها برای مراسم عروسی هم مناسب هستند ولی تزیینات آنان زیاد متفاوت می باشد.

خرید سبد گل

برای جلوگیری از پژمرده شدن گلها چه کنیم ؟!( خرید سبد گل )

تنها نکته ی منفی در خرید ، پژمرده شدن زود هنگام آن می باشد.

امروزه گلفروشی ها با استفاده از اسپری های شیمیایی عمر گلهارا بیش می‌کنند ولی بازهم بعد از ۱ هفته عمر آنان پایان می‌شود.

برای مثال سبد گلهایی همچون گل خواستگاری با بله برون که برای ما یادآور خاطرات شیرین هستند، در عرض چند روز ظاهری نا پسند و پژمرده به خود می‌گیرند.

خرید سبد گل

ولی ترفند هایی وجود دارند که می‌توان با استفاده از آنان جلوی پژمرده شدن گلهارا گرفت و سریعا آنان را خشک کرده و یادگاری نگه داشت.

بنابراین از پژمرده شدن گلهایتان نهراسید و این گل های قشنگ را مهمان خانه‌ی خود و عزیزانتان نمایید تا لبخند آنان را نظاره گر باشید.

 

برای خرید برترین سبد گل و تاج گل میبایست به نکته ها زیر دقت کنید:

اگر بصورت حضوری خرید می نمایید تلاش نمایید گل هایی را برگزینید که تازه باشند.

برای تهیه سبد گل یا تاج گل حتما میبایست از گل های تازه و با طراوت انتخاب شوند.

معمولا سبد گل و تاج گل ها را به دلیل زیبایی خاص در تزئین آن ها به مدت طولانی نگه داری می کنند به همین منظور اگر گل ها تازه باشند تا چند روز طراوت و شادابی خودشان را حفظ می کنند.

به هنگام خرید حضوری گل دقت داشته باشید که به هنگام آماده سازی سبد گل یا تاج گل حتما از اسفنج خیس شده استفاده کنند تا آب موجود در اسفنج طراوت گل ها را تا چند روز نگه دارد.

خرید سبد گل انتخابی میبایست از جنس مرغوب و مناسب با گل های انتخابی باشد تا علاوه بر دوام بالا زیبایی گل ها را دو چندان بکند.

هیچ گاه نبایستی گل های انتخابی شما به قدری فراوان باشد که به هنگام تزئین گرفته شود، زیرا  خود به تنهایی دارای زیبایی هست و میبایست مناسب با تعداد گل و نوع گل آرایی سبد مورد نظرتان را برگزینید.

اگر فصل بهار را برای گل هدیه دادن انتخاب می نمایید بهتر می باشد از سبد های رنگ روشن استفاده نمایید و در فصل پاییز و زمستان از سبد های تیره تر یا رنگ خاکی استفاده شود.

خرید سبد گل

خرید سبد گل

هنگام خرید سبد گل

نکته ها ارائه شده بالا در هنگام خرید  زیاد حائز اهمیت بوده ولی مهمترین اصل در خرید گل مناسبتی می باشد که میخواهید گل دهید.

یک گل آرای حرفه ای در هنگام آماده سازی سبد گل یا تاج گل،و یا تاج گل ترحیم حتما نکته ها ریزی که میبایست مناسب با مناسبت مورد پیشنهاد باشد را رعایت میکند.

برای مثال اگر سبد گل نشان از ابراز علاقه باشد و یا فرد برای مناسبت هایی مثل تولد یا ولنتاین می خواهد حتما از گل های سرخ مخصوصا گل رز سرخ استفاده می کنند.

گل های سرخ نماد عمیقی از علاقه و احساسات است.

در سبد گل یا تاج گل معمولا کارتی با نوشته ای مناسب با مناسبت و امضای فرد قرار می بدهند تا حسن نیت و احترام به طور کامل رعایت شده باشد.

در تاج گل ترحیم قرار دادن ربان مشکی و کارت عرض تسلیت برای نشان دادن احترام کافی می باشد.

خرید سبد گل برای هدیه تولد

فکر نمایید که برای هدیه تولد یکی از نزدیکان یا دوستان‌تان می‌خواهید بخرید.

بهتر می باشد ابتدا در مورد این تصمیم بگیرید که سبد گل شما چه اندازه‌ای باشد.

می‌توانید از یک سبد کوچک و نقلی برای چیدمان گل استفاده نمایید یا یک سبد بزرگ را که ترکیب گل‌های بزرگتر و متنوع‌تری را می‌شود در آنجا داد، برگزینید.

ترکیب‌بندی گل‌هایی که می‌خواهید در سبد گلتان برای جشن تولد قرار بدهید زیاد مهم می باشد که سلیقه و علاقه طرف مقابل‌تان را از لحاظ نوع گل و هم چنین رنگ‌های مختلف پسندیده بشناسید تا به خوبی او را سورپرایز نمایید.

به هر حالا برای یک جشن تولد، سبد گل تنها انتخاب شما نخواهد بود و می‌توانید از قالب‌های دیگر گل مثل دسته گل، باکس گل و حتی تک شاخه‌های گل هم استفاده نمایید.

خرید سبد گل

خرید سبد گل

خرید سبد گل

گل فروشی اینترنتی گل نارین ارائه دهنده زیباترین ، شیک ترین و لاکچری ترین سبدهای گل در تهران

————————————————————————————–

مطالب مرتبط فروشگاه اینترنتی گل نارین :

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.