خرید دسته گل

خرید دسته گل

خرید دسته گل

خرید دسته گل : گلها مخلوقات بی نظیری هستند، هنگامی به کسی گل هدیه می بدهید روزش را خاطره انگیز کرده اید.

هدیه نمودن یک شاخه گل به عزیزانمان قلب های آنان را به ما نزدیک میکند، دشمنی ها را در این دنیای پر از آشوب از بین می برد و مهمتر از همه لبخند به روی گونه ها می آورد.

جهت سفارش و خرید دسته گل از گل نارین اینجا کلیک کنید.

  می خواهیم اندکی درمورد نحوه خرید دسته گل شما را راهنمایی کنیم. نمی دانم شده که برای خرید دسته گل به یک گل فروشی مراجعه نمایید ولی ندانید از کجا آغاز کنید؟

راهنمای خرید گل برای نسل جوانتر احتمالا کاربردی تر می باشد، خیلی از ما نه اسم گل ها را به خوبی می شناسیم و نه می دانیم برای خرید دسته گل میبایست چه گل هایی را سفارش بدهیم.

برای یک گل فروشی اینترنتی شاید خیلی سخت تر از یک مغازه گل فروشی اعتبار و مشتری درست کردن باشد.

خرید دسته گل

معنا و مفهوم دسته گل

از آنجایی که هر گلی معنا و مفهوم خاص خودش را دارد، دسته ‌گل هم حامل یک پیام می باشد.

در برخی از نقاط جهان، فقط گل ‌های خاصی را برای به ارمغان آوردن شانس پسندیده برای ازدواج در نظر میگیرند(مانند نرگس زرد، گل‌های داوودی، مگنولیا، گل رز)، در صورتی که از دیگر انواع گل ها در دسته گل عروسی استفاده نمی شود(مثل اسطوخودوس، خشخاش و مانند آن).

 خرید دسته گل

راهنمای خرید گل برای اعضای خانواده – هوای داخلی خانه هایتان را فیلتر کنید!

برخی از گیاهان گلدار می توانند هوای اتاق را هم فیلتر و تمیز کنند.

بر اساس مطالعات انجام شده گل نیلوفر و گل ژربرا می توانند سموم مضر را از هوا خارج کنند، اگر کسی را دارید که داخل منزل سیگار یا قلیان می کشد، با خرید گل تازه و قرار دادن آن در گلدان آب میتوانید هوا را از وجود دود پاک نمایید.

صحیح می باشد که مردم گل ها را بخاطر زیبایی و یا رایحه معطر خریداری می کنند؛ ولی کسی نمی تواند منکر فضای مثبتی بشود که با خرید گل در منزل درست کردن میشود.

با یک گلدان گل حالا و هوای اطرافیانتان را عوض نمایید( خرید دسته گل )

زندگی خیلی از ما از فقدان رنگ رنج می برد.

در این اوضاع اقتصادی شاید خیلی از ما موقع خرید گلدان برای خانه هایمان دودوتا چهارتا کرده باشیم ولی آنچه در نهایت ما را برای خرید گل مجاب کرده، تکیه نمودن به زیبایی و حس آرامشی می باشد که از دیدن گلدان بر روی میز به روح و روان ما وارد میشود.

با قرار دادن گل ها در جایی که بتوانید همیشه آنان را ببینید، تغییر روحیه و حتی بهتر شدن ارتباط خود با دیگران را حس می نمایید.

نتایج یک مطالعه در دانشگاه هاروارد نشان میدهد قرار دادن گل های تازه پیرامون منزل و جایی که روزانه چشم اعضای خانواده به آن بیفتد، احساس و همدلی افراد نسبت به هم را زیاد شدن داده می باشد.

اگر احساس می نمایید اتاق شما آهنربای انرژی های منفی می باشد، یک دسته گل مریم و یا یک دسته گل نرگس را به دکور اتاقتان اضافه نمایید. شاید معجزه شد.

خرید دسته گل

در پیکره دکور اتاق یا منزلتان روح تازه بدمید!

خرید گلدان گل، ولو گلدان های نیم وجبی گاهی بیشتر از اضافه شدن لامپ های LED سقفی، منزلتان را از تاریکی در می آورد! گل ها و گیاهان برترین راه برای درست کردن تغییر در طراحی فضای داخلی خانه های شما هستند.

برای انتخاب نوع گل میبایست سراغ سلایق شخصی و سبک و سیاقی که می خواهید نهایتا به آن دست پیدا نمایید بروید.

راهنمای خرید گل برای طراحی داخلی را فراموش نکنید. خارجی ها در این زمینه از ما جلوتر هستند، از وبسایت های آنان اطلاعات بدست آورید.

در حضور گل ها بهتر فکر می‌کنید

همه ما می دانیم که گل تازه برای افراد مریض اثر روانشناختی مثبت دارد. با این حالا، آیا میدانید که آنان بر بدن ما اثرات فیزیولوژیکی هم وارد می کنند؟

نتایج تحقیقات نشان میدهد، گل ها می توانند به بهبود فشار خون، کاهش احساس درد و اضطراب و هم چنین به رفع خستگی یاری کنند.

 

داشتن یک گلدان گل تازه در خانه به شما یاری میکند زمانیکه دچار استرس شدید هستید، سریعتر به آرامش برسید. موضوعی که البته درمورد داشتن حیوانات خانگی نظیر قناری و پرنده های آوازی هم گفته میشود.

هدیه دسته گل( خرید دسته گل )

گل لطیف می باشد و احساس لطافت و زیبایی را در روح انسان دو چندان می‌کند و رایحه خوش آن پایان وجود فرد را فرا می‌گیرد و دگرگون می‌سازد.

با اهدای گل احساساتمان را به راحتی به فرد هدیه گیرنده انتقال بدهیم و آن‌ها را شگفت زده کنیم.

دست کم با اینکار طراوت، شادابی، خنده و صمیمیت جای سلام و احوال پرسی روزمره و تکراری ما را خواهد گرفت و در وجود طرف مقابل غوغایی شگفت انگیز به پا خواهد شد.

خرید دسته گل

گل مورد علاقه ی شما چه چیزی در موردتان می‌گوید؟ خرید گل و رازی که افشا می نمایید

میدانید هر کسی یک گل ماه تولد دارد و صحیح همچون سنگ های تولد، هرکدام معنای خاص خود را دارند.

میبایست بدانیم طرف مقابل ما چه رنگی را دوست دارد؟ اگر هیچ ایده ای ندارید، به این فکر نمایید که او اغلب چه رنگ هایی می پوشد؟ کیف، تلفن، کفش و یا حتی لپ تاپش چه رنگی دارد؟ توجه داشته باشید پاسخ این پرسش زیاد ساده می باشد فقط کافی‌ست کمی دقت کنید!

خرید دسته گل
نکته دیگر این که میبایست به خاطر بیاوریم که او اساسا چطور فردی است؟ عصبی، نرم خود و بامحبت، هدف گرا و کاری، خجالتی، برون گرا، اهل شوخی و خنده، دمدمی مزاج، جدی و خلاصه هر صفتی که بتواند آن را توصیف بکند می تواند در خرید گل هدیه برای او موثر باشد.

به طور مثال گفته می شود گیاه کاکتوس برای کسانی که سریع به خشم می آیند هدیه مناسبی می باشد و انرژی منفی پیرامون او را کاهش میدهد.

نکته آخر این که تلاش نمایید بدانید او نسبت به گل خاصی حساسیت دارد یا نه؟ پایان این موارد را کنار هم قرار بدهید و بعدا خلاقیت خود را بکار بیندازید.

لزومی ندارد همیشه یک دسته گل یا باکس گل نیاز شما را به خرید گل مرتفع بکند. گاهی یک شمعدانی کوچک کارتان را راه می اندازد.

تا بحال به خرید آنلاین گل فکر کرده اید؟( خرید دسته گل )

ما می‌دانیم زندگی در دنیای امروز با مشغله ها و دغدغه های فراوانی همراه می باشد که فرصت خرید گل از گل فروشی ها یا بازار گل را از شما گرفته می باشد.

ولی در عصری زندگی میکنیم که فروشگاه های آنلاین تخصصی، امکان خرید انواع محصول های را بصورت آنلاین برای ما فراهم کرده اند.

از میوه فروشی آنلاین گرفته تا فروشگاه پوشاک و …، این روزها کافی می باشد در اینترنت چرخی بزنید تا تعداد زیادی از فروشگاه های اینترنتی را پیدا نمایید.

به طور کلی گل فروشی های آنلاین در مقایسه با سایر فروشگاه های اینترنتی رشد خیره کننده ای داشته اند و توانسته اند حسابی خود را در بین مردم جا بیندازند.

خرید دسته گل

دریافت راهنمای خرید گل لازم می باشد – برای خرید گل مشورت بگیرید! ( خرید دسته گل )

شما برای خرید لباس چه می کنید؟ برای خرید کت و شلوار به طور مثال، با دوستی که سلیقه اش را می پسندید برای خرید مراجعه می کنید.

خب چرا نوبت گل که میشود احساس می نمایید به راهنمایی برای خرید گل نیاز ندارید؟ نگاهی به اطراف خود بیندازید و شخصی را پیدا نمایید تا از او مشورت بگیرید! خود گل فروش ها البته در این راه معمولا به خریدار یاری می کنند.

صرف پیشنهاد از این که میتوانید با یک سرچ ساده ذهنتان را نسبت به انواع گل و گیاه منظم نمایید، گاها از تجربیات دیگران هم استفاده نمایید.

از دیگران بپرسید باکس گل ولنتاین میبایست چه گل‌هایی داشته باشد؟! کسی که میخواهم این دسته گل را به او هدیه بدهم فردی خجالتی است! چه گلی برای او متناسب است!؟ برای روز مادر چه گلی بخرم؟ برای تولد برادرم چه گلی هدیه دهم؟

از رک بودن نترسید. گاهی نیاز نیست برای یک مناسبت کوچک دسته گل خیلی گران قیمتی سفارش بدهید، گاهی هم برعکس، شاید ضروری باشد برای یک مراسم یک تاج گل، و یا کوچک ترین سایز آن را بخرید و هدیه نمایید. پس مطمئن بشوید که راه درستی را می‌روید!

گران ترین، محبوب ترین و پر فروش ترین گل ها در ایران کدامند؟

گل اورینتال، به عنوان گرانترین گل در ایران شناخته میشود. اورینتال نسبت به رطوبت فراوان حساس می باشد و خیلی زود پژمرده میشود.

میبایست از پاشیدن آب روی گل ها جدا خودداری نمایید و گلدان اورینتال را در مکانی خنک و درمعرض نور غیرمستقیم آفتاب قرار بدهید چون در هوای گرم، طراوت خود را از دست می بدهند.

گل رز به عنوان محبوب ترین گل میان مردم ایران می باشد. عجیب هم نیست چون این گل قشنگ در جهان هم محبوبیت چشمگیری دارد.

گل رز ایرانی، گل رز هلندی و گل رز مینیاتوری از محبوب ترین و پرکاربرد ترین انواع گل رز هستند. اگر می خواهید با هدیه ای محبوب و در عین حالا اقتصادی عزیزان خود را غافلگیر نمایید، خرید گل رز را در برنامه بگنجانید.

خرید دسته گل
گل و گیاهان آپارتمانی هم در صدر پرفروش ترین گل ها در بازار ایران قرار دارند. با گسترش روز افزون آپارتمان نشینی و میل مردم به بهرمندی از لطافت گل و گیاه در خانه، رو به خرید انواع گیاهان آپارتمانی آوردند.

گیاهانی همچون حسن یوسف، سیکاس، دیفن باخیا، شفلرا، فیکوس بنجامین، کاج مطبق از محبوب ترین گیاهان آپارتمانی هستند.

مزیت خرید دسته گل

مزیت خرید دسته گل نسبت به سبد و باکس گل این می باشد که چون به طور مستقیم در آب گلدان قرار می‌گیرند، گل‌ها برای مدت طولانی‌تری باطراوت و قشنگ می‌مانند.

بسته به سلیقه‌ی شما و یا مناسبت مورد پیشنهاد، شما می‌توانید گل های یک نوع را برگزینید مثل رز، داوودی، مریم و یا محصول های با چند نوع گل را برگزینید.

با سفارش هر یک از این دسته گلهای قشنگ از گل نارین ، ما این تضمین را به شما می‌دهیم که برترین و تازه‌ترین گل‌ها برای شما فرستادن خواهد شد.

خرید دسته گل

سفارش دسته گل برای مناسبت

ما برای کمک به انتخاب هر چه بهتر شما، دسته‌بندی‌های متنوعی درست کردن کردیم تا در موقعیت‌های مختلف انتخاب ساده‌تری داشته باشید.

 

برای ابراز احساسات خود نسب به کسی که دوستش دارید گل عاشقانه به شما یاری می‌کند. یا زمانیکه فارغ از هر مناسبتی قصد دارید به کسی هدیه دهید سفارش گل هدیه گزینه‌ی مناسبی می باشد.

 

هم چنین اگر بخواهید یک دسته گل قشنگ برای یار خود یا برای جشن تولد عزیزانتان تهیه نمایید، می‌توانید با خرید دسته گل های قشنگ و یک کارت تبریک آنان را سورپرایز نمایید.

خرید دسته گل

سفارش دسته گل برای متناسب

ما برای یاری به انتخاب هر چه بهتر شما، دسته‌بندی‌های متنوعی درست کردیم تا در موقعیت‌های مختلف انتخاب ساده‌تری داشته باشید.

برای ابراز احساسات خود نسب به کسی که دوستش دارید گل عاشقانه به شما یاری می‌کند.

یا زمانیکه فارغ از هر مناسبتی قصد دارید به کسی هدیه دهید سفارش گل هدیه گزینه‌ی مناسبی می باشد.

هم چنین اگر بخواهید یک دسته گل قشنگ برای یار خود یا برای جشن تولد عزیزانتان تهیه نمایید، می‌توانید با خرید دسته گل های قشنگ و یک کارت تبریک آنان را سورپرایز نمایید.

خرید دسته گل

خرید دسته گل برای همسر

اگر می خواهید عشق شما همواره تازه بماند، میبایست از گلها یاری بگیرید. با خرید گلهای قشنگ و هدیه دادن به همسرتان، او را بیش عاشق می نمایید.

خرید دسته گل یا سبد گل خریداری شده را با یادداشتی محبت آمیز همراه نمایید و برای همسرتان فرستادن نمایید.

برترین جا برای فرستادن گل، منزل خودتان است؛ پس بهتر است گل را به محل کار یا تحصیل او فرستادن نکنید.

بعد از این که همسرتان گل را تحویل گرفت، به او زنگ بزنید و عشق خود را با کلام هم ابراز نمایید.

برای روشن نگه داشتن آتش عشق، به خرید گلهای تازه عادت نمایید و هفته ای یکبار برای همسرتان گل بخرید.

 

خرید دسته گل

خرید دسته گل در گلفروشی آنلاین نارین

انواع دسته گل‌ها در سبک‌های اروپایی، مینیمال، دسته گل عروس و… در فروشگاه اینترنتی گل نارین موجود هستند و حتی می‌تونید رنگ گل تعداد شاخه، نوع گل(متناسب با گیاهان موجود در فصل) و حتی دیزاین دلخواهتان را سفارش بدهید.

با خرید دسته گل ‌های نارین با خیال آسوده به تشکر از عزیزانتان، خواستگاری از همسر آینده، قرارهای عاشقانه و یا عیادت مریض بروید.

شما می توانید با خرید دسته گل تولد به استقبال دوستان و خانواده و مسافر عزیزتان بروید.

هم چنین دسته گل های ما در ابعاد و رنگ های متنوعی طراحی شده می باشد که با توجه به مناسبت های خاص گل آرایی شده می باشد.

دسته گل

گلفروشی آنلاین گل نارین

آماده خدمات رسانی در زمینه های فروش انواع دسته گل ،سبد گل ، باکس گل ، تاج گل ، گل و گیاه آپارتمانی و … به شما مشتریان عزیز می باشد.

جهت مشاهده و سفارش انواع گل به قسمت فروشگاهی سایت مراجعه نمایید.

———————————————————————-

مطالب مرتبط:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

منو اصلی