تاج گل ختم

تاج گل ختم

تاج گل ختم : نمونه‌ای از مراسمات که تاج گل در آن کاربرد زیاد دارد مراسم عزاداری و ترحیم می باشد. برای مراسم عزاداری و ترحیم از تاج گل ختم  مخصوص ترحیم استفاده می‌شود.

برای خرید تاج گل ختم از فروشگاه اینترنتی گل نارین اینجا رو کلیک کنید.

از گذشته تا به امروز گل‌های مختلف برای اهداف متنوع مورد استفاده قرار گرفته‌اند؛ از زیبایی محیط اطرافمان گرفته تا رساندن پیام، ابراز احساسات و زیاد شدن کیفیت ارتباط با دیگران.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

به دلیلِ کاربردی بودن گل در موارد مختلف، از آن در اکثر مراسمات و جاهای مختلف استفاده می‌شود.

استفاده از گل‌ها در تمامی مراسمات به یک گونه نیست و ما می بایست در مراسمات و مکان‌های مختلف از گل‌هایی با معانی مختلف استفاده کنیم که مناسب با مراسم و مخاطبانمان باشد.

گل های متناسب برای تاج گل مراسم های ترحیم

گل های بسیاری برای تاج گل مراسم های ترحیم وجود دارند که با توجه به سبک نوع تاج گل، میتوانید برترین گل را برای برگزینید.

گل هایی مانند رز سفید، گلایول و آنتریوم، برترین انتخابها برای سبک تاج گل های کلاسیک هستند. هم چنین گل های گلایول، آنتریوم، گل داوودی و میخک، برترین انتخابها برای تاج گل های درباری هستند.

البته شما میتوانید از گل های دیگری هم در تاج گل استفاده نمایید و این کار هیچگونه محدودیتی ندارد.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

گلایل ( تاج گل ختم )

گل گلایل بیشترین استفاده را در تاج گل های ترحیم دارد؛ به طوری که در اکثر دسته گل ها، تاج گل ها و هم چنین سبد گل های ترحیم می توانیم گلایل را ببینیم.

گلایل زیاد پُر گل می باشد، به همین دلیل معمولا از آن در زمینه‌ی تاج گل‌های ترحیم استفاده می‌شود.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

رنگ سفید گل گلایل به معنای شخصیت محکم، ستایش، صداقت، اخلاق مداری، روان پاک و به یاد کسی بودن است و احساس قلبی ما را نشان می دهد.

این مفاهیم باعث شده از آن برای تاج گل و دسته گل ترحیم استفاده شود تا هم به متوفی ادای احترام کرده باشیم و هم با بازماندگان همدردی کرده باشیم.

سبد گل متناسب ختم کدام است؟

لیلیوم

گل لیلیوم (سوسن) هم همانند گلایل یکی از پر کاربردترین گل‌های عزاداری است؛ این گل قشنگ دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام دارای رنگ های متنوعی از جمله قرمز، سفید، زرد، نارنجی و ارغوانی و… می باشند.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

گل لیلیوم به معنی دوشیزگی، یار داشتنی بودن، اقتدار، صداقت، برتری، خلوص و پاکی می باشد و از آن به عنوان نمادی برای روح از دست رفتگان استفاده میشود.

خرید سبد گل

داوودی ( تاج گل ختم )

گل داوودی یکی از گوناگون ترین گل های موجود در جهان می باشد که در اکثر رنگ ها یافت میشود. به دلیل تنوع رنگی که گل داوودی دارد از کاربرد فراوانی برخوردار می باشد و در بسیاری از مراسمات مورد استفاده قرار میگیرد.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

به دلیل تنوعی که داوودی دارد هر رنگ و نوع آن معنی و مفهوم مخصوص خود را دارد؛ رنگ قرمز آن به معنی مشارکت و همکاری می باشد، رنگ زرد آن به معنای تحسین پنهانی، رنگ سفید آنکه در بیش تاج گل های عزاداری استفاده میشود به معنای حقیقت و راستی است.

رنگ های دیگر داوودی به معنی سلامتی، فراوانی، راستی و درستی هستند.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

رز (تاج گل ختم )

از دیگر گل های مورد استفاده در تاج گل، سبد گل و دسته گل ترحیم میتوانیم به رز اشاره کنیم.

گل رز از زیباترین و پر کاربردترین گل های جهان می باشد که میتوانیم از رنگ های گوناگون آن در مراسمات مختلف استفاده کنیم؛

از سبد گل خواستگاری و دسته گل عروس گرفته تا تاج گل ختم کاربرد دارد.معروف ترین نوع رز، گل رز سرخ است؛ رز قرمز نشانه عشق واقعی و رویایی است.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

از رز زرد به عنوان نماد یک دوستی طولانی و عمیق استفاده می شود؛ رز صورتی بخشندگی را مخاطب می رساند و گل رز سفید نشانه و نماد بی گناهی و پاکی است.

در تاج گل تسلیت معمولا از رز سفید استفاده می شود که نشانه پاکی است.

هم چنین میتوانیم با یک سبد گل رز سفید یا یک سبد گل رز و لیلیوم در مراسم ختم شرکت کنیم و خود را در غم از دست دادن عزیزان شریک بدانیم.

برای سفارش تاج گل تسلیت چه نکته هایی را میبایست رعایت کنیم ؟

۱- انتخاب صحیح رنگ گل تاج گل ختم

تاج گل های ترحیم معمولا دارای رنگ های خنثی و آرامش بخش اند.

اکثر تاج گل هایی که برای مراسم تسلیت بصورت اهدایی فرستادن میشوند از گل های سفید رنگ در ترکیبی با رنگ هایی کم رنگ مانند زرد کم رنگ، گلبهی، سبز و … استفاده میشود.

رنگ غالب اکثر گل هایی که برای مراسم خاکسپاری و فاتحه انتخاب میشوند سفید رنگ می باشد.

رنگ سفید سرشار از احساس آرامش، خلوص و پاکی نیت می باشد.

معمولا این مراسم ها افراد دارای غم و اندوه زیاد اند و ضروری می باشد که برای لحظاتی آرامش را احساس کنند مطمئن باشید انتخاب گل های سفید رنگ می تواند آرامش را برای لحظاتی به بازماندگان القا بکند و حس آرامش برایشان به ارمغان بیاورد.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

۲- انتخاب گل متناسب تاج گل ختم

برای آماده سازی تاج گل های ختم و فاتحه بهتر می باشد از گل هایی استفاده شود که متناسب مجالس ترحیم باشند.

معروف ترین گل که در اکثر مراسم های تسلیت استفاده میشود گل گلایول می باشد که وقت زیادی می باشد به عنوان گل تسلیت در ایران شناخته شده می باشد.

اگر برای مراسم فاتحه به دنبال انتخاب تاج گلی درخور و متناسب هستید به شما نظر میکنیم که از تاج گل هایی استفاده نمایید که گل اصلی آن گل گلایول باشد.

معمولا از گل گلایول سفید رنگ در طراحی تاج گل ها استفاده میشود که به خوبی می تواند تاج گل شما را به یک تاج گل متناسب برای مراسم خاکسپاری تبدیل بکند.

البته ضروری به ذکر می باشد که گفته شود برای انتخاب گل متناسب تاج گل تسلیت محدودیت خاصی وجود ندارد میتوان از بقیه گل ها هم استفاده نمود منتهی برخی از گل ها مانند گل گلایول به طور معمول استفاده بیشتری دارند.

گل گلایل هزینه مناسبی داشته و اگر مایلید تاج گلی که انتخاب می نمایید هزینه اقتصادی و مناسبی داشته باشد میتوانید از تاج گل هایی استفاده نمایید که گل گلایول بیشتری داشته باشد.

اگر مایلید تاج گلی که انتخاب می نمایید لوکس و باشکوه باشد می توانید به جای گل گلایل از گل های ارکیده، آنتوریوم، رز، لیلیوم، اورینتال و … در رنگ های سفید استفاده نمایید.

 

تاج گل ختم

تاج گل ختم

۳- انتخاب تاج گل تسلیت با اندازه متناسب( تاج گل ختم )

تاج گل ترحیم ارزان در اندازه های مختلف ارائه میشوند که شما می توانید باتوجه به نوع مراسم و درجه آشنایی از مدل های مختلف آن استفاده نمایید.

اکثر تاج گل ها در طرحهای یک طبقه تا سه طبقه آماده می شوند.

البته نمونه های دیگر تزیین تاج گل هم وجود دارد که در اشکال مختلف انجام میشود اما از لحاظ تعداد طبقه معمولا از یک طبقه تا سه طبقه معمول هستند .

اگر مراسم ترحیم و تسلیتی که تشریف می برید از بستگان نزدیکتان می باشد و مایلید که تاج گلی باشکوه را به مراسم اهدا نمایید بهتر می باشد که از تاج گل های دو طبقه به بالا استفاده نمایید اما اگر مراسمی که تشریف می برید از بستگان دور شما هستند و مایلید که فراوان قیمت نکنید به شما نظر می بدهیم که از تاج گل های یک طبقه استفاده نمایید.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

۴- انتخاب متن عرض تسلیت متناسب

گاهی اوقات تاج گل هایی که برای عرض تسلیت بصورت هدیه به مراسم ترحیم فرستادن می نمایید امکان دارد که در محل یا جا مناسبی قرار نگیرند و صاحبین مجلس تاج گل شما را در وقت متناسب مشاهده نکنند یا در موقعیتی نیستید.

که بتوانید حضورا به مجلس ترحیم تشریف ببرید به همین خاطر بهتر می باشد در چنین مواقعی با انتخاب یک متن متناسب برای عرض تسلیت، پیغام خود را به زیباترین شکل ممکن به صاحبین مجلس ادا نمایید.

متنی که انتخاب می نمایید تا بروی تاج گل نصب شود باعث میشود که صاحبین مجلس متوجه تاج گل اهدایی شما به همراه پیغام عرض تسلیتتان شوند.

آداب شرکت در مراسم ختم (تاج گل ختم )

برای شرکت در این مراسم آدابی وجود دارد که رعایت نمودن آن، همراهی با خانواده صاحب عزا را نشان میدهد .

آشنایان و بستگان برای یادبود مرحوم دسته های گل می برند که هم نشان دهنده احترام و همدری می باشد و هم ماندگار بودن خاطرات متوفی را به صاحبان عزا یادآور میشود.

تاج گل ختم

۱٫ رعایت سکوت :

این مجالس با تلاوت قرآن شروع می شود و چنانکه همه می دانیم شایسته می باشد که به هنگام قرائت قرآن سکوت کرده و تا جایی که امکان دارد سخن نگوییم.

پس از قرائت قرآن، یک روحانی سخنرانی میکند و مرگ و قیامت را به همه یادآوری می کند که هم تسلی برای بازماندگان می باشد که بدانند این مسیری اجتناب ناپذیر می باشد و هم به دیگران یادآور می شود که همه رفتنی هستند و قیامت و معاد آنچنان که تصور میشود دور نیست.

۲٫ همراه نبردن کودکان :

در هنگام سخنرانی برای حفظ احترام مجلس و صاحب عزا میبایست سکوت نمود.

بهتر می باشد تا آن جا که امکان دارد از آوردن کودکان به این نوع مجالس به خاطر آرامش و جلوگیری از سر و صدا خودداری کنیم.

ضمن اینکه با توجه به حالا و هوای مجلس و نوحه و زاری که معمولا در این مراسم متداول می باشد، جو مجلس برای کودکان هم متناسب نیست و امکان دارد از پیشنهاد روحی آسیب مشاهده کنند.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

۳٫ پرهیز از لبخند زدن 🙁 تاج گل ختم )

موقع احوالپرسی با صاحب عزا یا دیگر حاضرین در مراسم ، لبخند نزنیم و با دیگران در مورد مسائل خنده ‌دار سخن نگوییم و از حرف های بی ‌مورد پرهیز کنیم.

۴٫ حضور داشتن برای مدت موجه و نه طولانی :

از نشستن‌های طولانی و غیبت پشت سر نفر فوت شده بپرهیزیم که چنان که از کهن گفته اند دست او از دنیا کوتاه می باشد و دیگر حضور ندارد تا بتواند از خودش دفاع بکند.

شنیدن اینگونه سخنان امکان دارد موجب آزار بازماندگان باش. بنا بر ‌این سکوت و همدردی می‌تواند برترین تسلی دل برای داغدیدگان باشد.

به طور خلاصه

میبایست مراسم ترحیم را به سادگی برگزار نمود و آشنایان و دوستان به ابراز همدردی با صاحبان عزا بسنده کنند و اگر به دلایلی چون برگرداندن آرامش روحی ، تصمیم به حضور بیش در کنارآنان دارند،نبایستی به خانواده مصیبت دیده این اجازه را دهند که برای پذیرایی از آنان دچار تکلف و دردسر شود.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

۵٫ لباس مشکی و تا حد امکان پوشیده 🙁 تاج گل ختم )

در مراسمات بخصوص روز ابتدا تا چهلم تلاش شود طبق فزهنگ مردم ایران لباس مشکی استفاده شود.

تا در میان مجلس نما و ظاهری متفاوت نداشته باشید.

این نوع پوشش در این مراسم از جمله موارد همدردی با خانواده متوفی محسوب می شود.

۶٫ آراستگی و نه آرایش :

برای خانم ها ضروری می باشد این مورد به دقت رعایت شود که از داشتن آرایش تا حد امکان خودداری نمایید.

البته مرتب و آارسته بودن متعادل خود از مهمترین آداب شرکت در مراسم می باشد ولی نه آنچنان که در مهمانی ها و جشن ها آراسته باشند ، این مورد دور شدن از دل و شرایط نامناسب خانواده متوفی به پیشنهاد میآید.

به طور کلی رعایت مواردی که باعث جلب توجه در این مراسمات شود بهتر می باشد حذف شوند تا کمترین خاطره ی منفی در ذهن اطرافیان متوفی در شرایط سخت باقی نماند.

۷٫ همراه داشتن تحفه ای برای میزبان 🙁 تاج گل ختم )

و در آخر یکی از آدابی که عموما برای شرکت در هر مراسم و مهمانی به عنوان احترام به میزبان انجام می شود همراه داشتن وسیله ای متناسب با آن مجلس می باشد .

که در این مراسم به جای شیرینی و شکلات از دسته گل یا تاج گل ارزان هزینه استفاده می شود.

بخصوص برای اقوام نزدیک تر و صمیمی تر که این مورد یکی از وظایف آنان تلقی می شود.

هرچند رعایت حتمی این مورد لزومی ندارد . ولی آوردن آن را ضروری دانستیم.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

انتخاب تاج گل برای مراسم ترحیم و تسلیت

از دست دادن عزیزان غم زیاد بزرگی می باشد. تجربه این شرایط و موقعیت ها زیاد غمگین کننده می باشد. همدردی نمودن با خانواده متوفی زیاد دشوار بوده و شاید در این شرایط نتوان با بیان کلمات احساس تاثر خود را بیان نمود.

یکی از برترین راه ها برای بیان احساسات و حس تاثر خود در اندوه از دست دادن آن عزیز از دست رفته فرستادن گل و تاج گل به مراسم خاکسپاری آن عزیز می باشد.

گل ها همیشه متعادل کننده روح آدمی اند. مطمئنا دیدن یک تاج گل باشکوه تهیه شده از خوش عطر ترین و آرامش بخش ترین گل های طبیعی زیاد تاثیر گذار خواهد بود و خانواده عزیز از دست رفته را به آرامش خواهد رساند.

گل های طبیعی سرشار از احساسات لطیف و واقعی اند.

مراسم های ترحیم و تسلیت که همه در غم و اندوه زیاد اند، ابراز نمودن حس غم، اندوه و تاثر خود از درگذشت عزیز از دست رفته زیاد دشوار می باشد.

شاید وقت مناسبی برای بیان احساسات با ادای کلمات و جملات نباشد. مطمئن باشید گلها در این مواقع و شرایط بهتر از ما انسان ها قادر به بیان احساسات قلبی و واقعی هستند .

در مراسم سوگواری و خاکسپاری نزدیکانتان که مایلید خود را در غمشان شریک نمایید و با آنها همدردی نمایید، میتوانید با انتخاب تاج گل ختم و تسلیت شایسته و ارزنده اوج ارادت و احترام خود را به خانواده مرحوم ابراز نمایید .

تاج گل ختم

سفارش آنلاین تاج گل ختم و تسلیت در فروشگاه اینترنتی گل نارین

گاهی اوقات شرایط و موقعیت هایی به وجود می آید که نمی توان مستقیم گل را خریداری نمود و به مخاطب خود اهدا نمود دقیقا مثل وقت هایی که مراسم ختم و خاکسپاری عزیزی از آشنایان و دوستان بوده و نمی توان حضور فیزیکی داشت.

مناسب ترین انتخاب برای ابراز همدردی در مراسم تسلیت و ترحیم این دوستان سفارش آنلاین تاج گل ترحیم ارزشمند و درخور و فرستادن آن به مراسم می باشد . گل های طبیعی سرشار از حس آرامش و لطافت اند. در هر شرایط و موقعیتی با دیدن گل ها برای لحظه ای هم که شده احساس آرامش خواهیم نمود،

پس در چنین موقعیت هایی میتوان با انتخاب گل های طبیعی در قالب یک تاج گل ترحیم و یاسبد گل ترحیم هدیه ای دلنشین و آرامش بخش داشت برای بازماندگان متوفی و تسکین غم و اندوهشان.

پس از انتخاب تاج گل برای فرستادن به مراسم این نگرانی پیش می آید که تاج گل به چه شکل حمل گردد که هم در وقت موردنظر به مجلس برسد و هم اینکه گل ها در طول حمل آسیب نبینند.

بهتر می باشد این نگرانی را فراموش نمایید و اینکار را به متخصصین و همکاران ما در فروشگاه اینترنتی گل نارین بسپارید.

با توجه به ویژگی تاج گل ختم :

تاج گل ها با توجه به ارتفاع و عرض بالایی که دارند امکان حمل با وسایل نقلیه معمولی ندارند و برای حمل سالم تاج گل میبایست از وسایل نقلیه مخصوص مانند وانت بار و دیگر وسایل استفاده نمود که مطمئناً قیمت حمل بالایی برای شما خواهد داشت.

گاهی اوقات امکان دارد که تاج گلی را برای مراسمی سفارش بدهید اما خودتان در محل حاضر نباشید تا مطمئن بشوید که در جا مناسبی قرار گرفته می باشد یا خیر.

 

تاج گل ختم

تاج گل ختم

تاج گل ختم در فروشگاه اینترنتی گل نارین

فروشگاه اینترنتی گل نارین این نگرانی را هم حل کرده و با در اختیار داشتن نیروهای انسانی دقیق و حرفه ای تاج گل شما را در مکانی متناسب جایگذاری خواهند نمود.

فروشگاه اینترنتی گل نارین زیباترین تاج گل ترحیم  را در مدل های مختلف و صورت بصورت اینترنتی عرضه کرده تا به راحتی و تنها با چند کلیلک تاج گل مدنظرتون را سفارش بدهید تا دقیقا در وقت و جا مشخص شده همراه با متن و یا نام خودتان به مراسم مربوطه فرستادن گردد.

تاج گل ختم

بهترین وقت فرستادن تاج گل برای مراسم ترحیم چه زمانی است ؟

زمان ارسال تاج گل برای مراسم مختلف، به نوع حضور شما در مراسم بستگی دارد.

گاهی به دلایلی در یک مراسم ترحیم نمی‌توانید شرکت نمایید و برایتان مهم می باشد که صاحب عزا متوجه همدردی شما باشد و با خرید تاج گل متناسب و فرستادن آن پیش از مراسم مسجد به درب منزل آن‌ها، می‌توانید اینکار را انجام بدهید.

این‌گونه صاحب عزا می‌تواند از تاج گل در مسجد هم استفاده بکند.

البته امروزه بیش مراسمی ترحیم یک روزه هستند و مثلا صبح مراسم دفن انجام می‌گیرد، برای ظهر به رستوران می‌روند و بعد از ظهر هم در مسجد مراسم ختم برگزار می‌شود.

بنابراین برای اینگونه مراسم بهتر می باشد که تاج گل را به محل دفن بفرستید تا بتوانند در رستوران و مسجد نیز از آن استفاده کنند.

اگر خود شما نیز می‌خواهید در مراسم حضور داشته باشید، بهتر است طوری هماهنگ نمایید که تاج گل به طورهمزمان با حضور شما در مراسم به مسجد یا منزل صاحب عزا برسد.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

انتخاب تاج گل بر اساس تعداد طبقات

برای خرید و ارسال تاج گل ترحیم ارزان پیش از هر چیز انتخاب یک تاج گل متناسب به فراخور مراسم و مجلس موردنظر می باشد.

انتخاب می بایست مناسب با نوع مراسم باشد. پس از انتخاب تاج گل بر اساس رنگ گل تعداد طبقات آن هم حائز اهمیت می باشد.

طراحی برای مراسم ترحیم معمولا از یک طبقه تا سه طبقه می باشد،البته اضافه نمودن تعداد طبقات بیش هم امکان پذیر هست اما معمولا تا سه طبقه می باشد.

علاوه بر طبقات عمودی امکان اضافه نمودن طبقات بصورت افقی هم هست که در این گونه هر طبقه بصورت افقی به تاج گل اضافه میگردد که می تواند تا چهار یا پنج طبقه هم طراحی شود.

به طور کلی از لحاظ تعداد طبقات یک طبقه و دو طبقه خواهان بیشتری داشته و دلیل این امر هزینه متناسب و جابه جایی و حمل آسان تر می باشد.

تاج گل ختم

تاج گل ختم 

تاج گل اروپایی ترحیم

تشییع جنازه‌ها، روزهای غم انگیزی میباشد که ما میبایست از عزیزانمان حمایت کنیم. گلدسته‌هایی برای این مراسم مناسب هستند که نشان بدهند شما درد آنان را احساس‌ می‌کنید. برخلاف گل‌های تاج گل عروسی، از پس زمینه سیاه یا تیره برای تاج گل‌های تشییع جنازه استفاده‌ می‌شود. تاج گل به این معناست که شخصی که تاج گل را ارسال‌ می‌کند، درد و احساسات خود را با شخص رنج دیده تقسیم‌‌ می‌کند. تاج‌های گل ترحیم هم به گونه‌ای طراحی شده‌اند که آرزوی تسلیت شما را منعکس کنند.

تاج گل ختم

تاج گل ختم

متن روی تاج گل ختم

متن روی تاج گل ترحیم بر روی تاج گل و روی کارت مستطیلی نوشته میشود و راهی برای بیان اوج ناراحتی و همدردی شما میباشد .

این متن میبایست مختصر و در عین حالا بیانگر و ابراز کننده همدردی شما با خانواده عزادار و بستگان آنان باشد و پیام تسلیت شما را به زیباترین و ساده ترین شکل ابراز بکند.

با سفارش و خرید تاج گل ترحیم و تسلیت در غم عزیزان و دوستانتان شریک باشید و باعث تسلی خاطر آنان بشوید.

در ادامه این مقاله گلچینی از شایع ترین و شاخص ترین جملات ، سخنان یا اشعاری که بعنوان متن روی تاج گل ترحیم برای عرض تسلیت انتخاب و نوشته میشود را جهت سهولت و راحتی شما قرار داده ایم :

نمونه متن روی تاج گل ترحیم :

تقدیم برای عرض تسلیت

********

برای عرض تسلیت از طرف ……

********

تقدیم جهت عرض تسلیت
رفت تا دامنش از گرد زمين پاك بماند – آسمانى تر از آن بود كه در خاك بماند
از طرف ………

********

فقدان جانگداز درگذشت … را به بازماندگان و خانواده محترمشان تسلیت عرض می‌نماییم.

تاج گل ختم

متن برای تسلیت :

عرض تسلیت حقیر را بپذیرید

تحمل سوگ فقدان ……… صبری الهی را می طلبد

********

ضایعه درگذشت پدر گرامیتان را خدمت شما

و خانواده ارجمند تسلیت عرض نموده

برای آن عزیر علو درجات الهی را مسئلت می داریم

********

تاج گل ختم

تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما

از خداوند صبر برای شما و خانواده ارجمند خواهانم

امیدوارم که غم آخر باشد

********

تاج گل ختم

اندوه ما در غم از دست دادن

آن عزیز بزرگوار در واژه ها نمیگنجد

تنها میتوانیم از خداوند برایتان صبری عظیم

و برای آن مرحوم روحی خوشحال و آهسته طلب کنیم

********

از درگاه خداوند متعال

برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه

و برای جنابعالی و خانواده ارجمند

صبوری و شکیبایی مسئلت می نمایم

خداوند قرین رحمتش فرماید

تاج گل ختم

********

و هر از گاه در گذر وقت در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی
جرس کاروان از رحیل مسافری خبر میدهد
که در سکونی آغازی بی انتها را می سراید
درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده
برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت
برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل خواهانم

تاج گل ختم

********

گل فروشی آنلاین و اینترنتی گل نارین آماده خدمات رسانی در زمینه انواع تاج گل ختم به شما سروران گرامی میباشد.

برای دانلود فایل پی دی اف (PDF) مقاله بالا (تاج گل ختم) روی این لینک کلیک نمایید.

—————————————————————–

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.