اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس : در حدود چند سالی که اجاره اتومبیل های لوکس و مدرن در کشور فعالیت خود را شروع و به خوبی در میان مردم محبوبیت پیدا کرده است.

برای درخواست و کرایه ماشین عروس خود در گل فروشی نارین ، با تلفن ۰۲۱۷۷۹۸۱۷۱۲ تماس بگیرید.

اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس لوکس و مدرن

شاید در ظاهر اجاره یک ماشین عروس لوکس و مدرن و البته گران هزینه کمی سخت بنظر برسد و شاید بعضی از عزیزان تمایل داشته باشند تا بجای پذیرفتن چنین ریسکی از ماشین شخصی خود استفاده کنند .

اما در بعضی موارد امکان استفاده از خودروی شخصی وجود ندارد و قطعا یک ماشین عروس قشنگ و شیک می تواند به برپا شدن با شکوه تر مراسم یاری بسزایی خواهد نمود . 

 

انتخاب شرکت کرایه خودرو معتبر

اجاره خودرو مسئولیت زیادی را بر دوش شما می گذارد، به همین دلیل برای کرایه خودرو می بایست شرکتی معتبر را پیدا نمایید تا تمامی موارد و نکته ها به صورت شفاف و واضح در قرارداد به صورت کتبی قید شود و به طور کامل به بندهای قرارداد پایبند باشد.

قرارداد کتبی که بوسیله دو طرف معامله امضا شود.

اجاره ماشین عروستهیه کلیپ

بخصوص در کلیپ های فیلمبرداری  روز مراسم ، ورود باشکوه عروس داماد های عزیز به تالار پذیرایی و باغ ، تهیه کلیپ هایی همچون کلیپ کویر که معمولا نیاز به اجاره ماشین عروس شاسی بلند می باشد.

و یا علاقمندان به داشتن یک ماشین عروس کلاسیک و قدیمی و یا نیاز به اجاره ماشین عروس کروک ، در این مطلب می خواهیم کمی بیش شما را قوانین اجاره ماشین عروس بدون راننده و با راننده آگاه سازیم.

اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس با راننده یا بدون راننده ؟

دامادانی که بدنبال ریسک نیستند و برایشان فرقی ندارد که خود پشت فرمان ماشین عروس بنشینند و یا یک راننده ، تمایل بیشتری به اجاره اتومبیل با راننده دارند:

زیرا در این شرایط تمامی مسئولیت خودرو به عهده راننده ای شرکت و مجموعه ای می باشد که ماشین را از آن عزیزان اجاره نموده اند.

اجاره ماشین عروس

در این حالت یعنی اجاره ماشین عروس با راننده نیاز به هیچ گونه وجه و یا مدرک ضمانتی نمی باشد و پایان مسئولیت به عهده راننده ای می باشد که مجموعه کرایه اتومبیل بهمراه ماشین در اختیار عروس داماد های عزیز قرار میدهد.

اجاره ماشین با راننده

از دلایل دیگر اجاره ماشین با راننده می تواند ، نداشتن گواهینامه ، انقضای گواهینامه و یا نداشتن تجربه کافی رانندگی با خودروهای دنده اتوماتیک باشید زیرا عمدتا ماشین های لوکس و مدرن دنده اتوماتیک می باشند.

اجاره ماشین عروس

اما بعضی از دامادهای عزیز تمایل دارند خودشان راننده ماشین باشند تا در فیلم عروسی شان زیباتر جلوه دهد ، قسمت مهم مطلب قوانین شرکتهای اجاره اتومبیل برای اجاره ماشین بدون راننده می باشد که در این گونه شرکتها به چند روش عمل می کنند.

اجاره ماشین عروس با راننده یا بدون راننده

چنانچه ماشین را با راننده و یا بدون راننده اجاره می نمائید ، در هر دو حالت بعد از اتمام مراسم عروسی در تالار پذیرایی ، همانطور که بعضی مواقع میبینیم کارناوال های طویل بدنبال ماشین عروس ، از اجرای حرکات خطرناک با خودرو چه ماشین عروس ، چه خودروهای میهمانان عزیز و ارجمند خودداری و جلوگیری نمائید تا خدایی ناکرده شیرینی کل مراسم در اخر با حادثه ای تلخ به اتمام نرسد.

اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

با وجود موسسات حرفه ای کرایه اتومبیل و هزینه های رقابتی و در بعضی موارد نازل ، امید داریم عزیزان عروس داماد بتوانند برترین ماشین عروس مورد پیشنهاد خود را انتخاب و در برترین حالت و شرایط ممکنه اجاره نمایند و در آخر با خاطره ای زیاد شیرین مراسم به انتها رسد.

اجاره ماشین عروس

چهار مرحله برای اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس کاری بسیار آسان است؛ ولی میبایست برای این که بتوانید ماشین عروس مناسبی اجاره نمایید میبایست چندین نکته را در این رابطه در پیشنهاد داشته باشد.

همانطور که گفته شد برای اجاره ماشین عروس همچون هر ماشین دیگری میبایست چندین مرحله را طی نمایید تا بتواند خودروی مورد پیشنهاد خود در اختیار داشته باشید.

اجاره ماشین عروس

مرحله اول: بهره‌گیری از مشاوری باتجربه برای اجاره اتومبیل عروس

بیش عروس و دامادها امکان دارد برای اجاره ماشین عروس با کمی استرس مواجه شوند؛

اگر جزء این دسته از افراد هستید و مراسم عروسی در قبل دارید و اطلاعات کمی هم درمورد اجاره خودرو دارید؛

بهتر می باشد برای کرایه ماشین عروس از مشاوره کسانی با تجربه بهره بگیرید؛

راهنمایی افراد به شما یاری می‌کند تا بتوانید با توجه به بودجه ای که در پیشنهاد دارید قیمت کنید؛ خودرویی متناسب را کرایه نمایید.

اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

اگر فردی در اطراف شما تجربه زیادی برای اجاره اتومبیل عروس ندارد؛ می‌توانید از کارشناسان شرکت ارائه دهنده خدمات خودرو بهره بگیرید.

در این شرکت‌ها کسانی حضور دارند که به مشتریان صفر تا صد مراحل اجاره خودرو را توضیح بدهند و به آن‌ها یاری کنند تا خودرویی متناسب را برای ماشین عروس کرایه نمایند؛

به همین دلیل نخستین مرحله برای اجاره ماشین عروس، بهره گیری از افراد با تجربه می باشد

اینکار باعث می‌شود تا بتوانید در وقت و انرژی خود صرفه جویی نمایید و همین طور بتوانید اطلاعات خوبی درمورد اجاره خودرو کسب نمایید.

اجاره ماشین عروس

دومین مرحله: کرایه ماشین عروس با راننده یا بدون آن

پس از آنکه خودروی مورد پیشنهاد خود را با یاری مشاورین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو انتخاب کردید؛

بهتر می باشد سراغ مرحله بعدی بروید.

مرحله بعدی که میبایست برای اجاره اتومبیل عروس در پیشنهاد داشته باشید؛ انتخاب اجاره خودرو با راننده یا بدون آن می باشد.

شرکت‌‌های رنت برای ارائه خدمات اجاره اتومبیل عروس دو خدمات متفاوت به مشتریان را ارائه می‌دهند؛

نخستین خدمات این می باشد که مشتریان می‌توانند ماشین عروس را همراه با راننده اجاره کنند و دومین خدمات، اجاره ماشین عروس بدون راننده می باشد.

اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین عروس با راننده مزایایی را به همراه دارد.

زمانیکه شما خودرویی را با راننده اجاره می‌کنید دیگر نیازی به ارائه مدارک سفت و سختی برای اجاره ماشین عروس نخواهید داشت؛ چرا که پایان مسئولیت‌ها به عهده راننده می باشد.

اجاره ماشین عروس با راننده برای عروس و دامادها زیاد گزینه مناسبی است؛ چرا که لباس داماد در این روز امکان دارد بر اثر رانندگی دچار مشکل شود؛

اجاره ماشین عروسکرایه ماشین عروس با راننده

ولی زمانیکه شما رانندگی را به دست فرد دیگری می‌سپارید می‌توانید با خیال راحت در خودرو قرار گرفته و به محل برگزاری مراسم عروسی بروید.

از طرفی ماشین عروس را می‌توانید بدون راننده هم کرایه نمایید.

اجاره خودرو بدون راننده هم مزایایی به دنبال خواهد داشت؛

زمانیکه خودرویی را بدون راننده اجاره می‌کنید می‌توانید خودتان رانندگی کرده و لذت ببرید؛

ولی میبایست بدانید زمانیکه ماشین عروس را بدون راننده کرایه می‌کنید میبایست مدارکی به شرکت ارائه دهنده خدمات آن تحویل بدهید و مسئولیت پایان خودرو را برعهده بگیرید؛

برای اطلاعات از جزئیات شرایط اجاره اتومبیل عروس با راننده یا بدون آن بهتر می باشد با شرکت مورد پیشنهاد خود تماس بگیرید.

اجاره ماشین عروس

سومین مرحله: مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو

زمانیکه می‌خواهید خودرویی رابه عنوان ماشین عروس کرایه نمایید میبایست مدارک و مبالغی را برای اجاره آن پرداخت نمایید.

شرایط پرداخت مبلغ برای خدمات ماشین عروس امکان دارد با دیگر خودروها کمی متفاوت باشند.

به عنوان مثال اگر می‌خواهید خودرویی را ساعتی اجاره کنید؛

اتومبیل عروس معمولا از ساعت ۹ الی ۱۲ شب در اختیار شما قرار خواهید گرفت و افرادی که تمایل دارند

برای ساعات بیشتری ماشین عروس را در اختیار داشته باشند میبایست مبلغ بیشتری به شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو بپردازند.

ماشین عروسکرایه اتومبیل عروسی

از طرفی بسیاری از عروس و دامادها مراسم عروسی خود را در خارج از شهر برگزار می‌کنند تا بتوانند خدمات فیلمبرداری و عکاسی را هم انجام داده و در زمانشان صرفه جویی کنند؛

به همین دلیل اگر از این دست از کسانی هستید که می‌خواهید اتومبیل عروسی برای خارج از شهر کرایه نمایید میبایست مبلغ جداگانه‌ای را با توجه به نوع و مدل خودرو به شرکت مد پیشنهاد بپردازید.

از طرفی میبایست بدانید امکان دارد شرایط اجاره هر شرکتی با دیگری تفاوت داشته باشد به همین دلیل بهتر می باشد محض احتیاط مدارک شناسایی معتبر، مدرکی برای احراز محل سکونت و گواهینامه معتبر با حداقل وقت اعتبار به مدت شش ماه با خود به همراه داشته باشید

و همین طور مبلغی را به عنوان دپوزیت برای ضمانت به شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو بپردازید و پس از اتمام وقت اجاره خودرو با تحویل ماشینی که کرایه کرده‌اید قیمت خود را پس بگیرید.

اجاره ماشین عروس

چهارمین مرحله: رزرو نهایی ماشین عروس

پس از انجام سه مرحله گفته شده حال نوبت آن می باشد که اتومبیل عروس مورد نظرتان را رزرو نهایی نمایید.

همانطور که می‌دانید تهیه تدارکات عروسی یکی از زمان گیر ترین کارهاست؛

بنابراین امکان دارد عروس و داماد برای برنامه ریزی زمانی خود با کمبود مواجه شده و نتوانند به خوبی برای تمامی مراحل زمانی کافی داشته باشند؛

به همین دلیل برای رزرو اتومبیل عروس یکی از خدماتی که ارائه می‌شود و از محبوبیت خاصی هم برخوردار شده است؛ خدمات رزرو آنلاین است؛

اجاره ماشین عروس

عروس و دامادها برای انجام اینکار تنها ضروری می باشد به وبسایت شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو مورد پیشنهاد مراجعه کنند و بعدا با وارد نمودن مشخصات، اطلاعات مبدا و مقصد خودروی مورد پیشنهاد خود را کرایه کرده و برای انجام سایر مراحل و قرارداد به شرکت ارائه دهنده خدمات مورد پیشنهاد مراجعه کنند.

اجاره ماشین عروس

از طرفی بسیاری از عروس و دامادها برای اجاره اتومبیل عروس حساسیت زیادی به خرج می‌دهند به همین دلیل تمایل دارند

تا کلیه مراحل اجاره خودرو را بصورت حضوری انجام بدهند و خدمات را با جزئیات بررسی کنند این افراد بهتر می باشد از خدمات حضوری استفاده نمایند تا بتوانند پایان نکته ها را در پیشنهاد بگیرند.
اجاره ماشین عروس
از طرفی یکی دیگر از نکته هایی که میبایست در چهارمین مرحله برای اجاره ماشین عروس در پیشنهاد داشته باشید؛

نوع تزئینات ماشین عروس می باشد.

هر چند گل آرایی ماشین عروس یکی از خدمات جزئی محسوب می‌شود ولی در کیفیت فیلمبرداری و زیبایی ظاهری ماشین نقش مهمی دارد.

برای زیبایی هر چه بیش ماشین عروس بهتر می باشد از تزئینات و گل‌های زیادی برای اتومبیل عروسی تان استفاده نمایید.

هم چنین بیش افراد برای اجاره ماشین عروس و تزئینات آن، اتومبیل روز عروسی را با گل آرایی کرایه می‌کنند؛( اجاره ماشین عروس )

چرا که گل بکار گرفته شده در تزئین خودرو میبایست مناسب با نوع و مدل آن باشد تا به بدنه آن هم آسیبی نرساند؛

اجاره ماشین عروس

به همین دلیل گل آرایی میبایست بوسیله فردی انجام شود که به نوع گل و خدمات گل آرایی تسلط کافی داشته بنابراین بهتر می باشد

شما تنها نوع گل را انتخاب کرده و باقی مراحل را به پرسنل شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو مد پیشنهاد بسپارید و از آن‌ها بخواهید تا راهنمایی تان کنند.

شرایط اجاره خودرو کلاسیک

اجاره ماشین عروس کلاسیک شامل استفاده خودرو برای ۱۵ ساعت در روز می‌باشد.

تمامی خودرو ها با راننده اجاره داده میشوند .

به همین دلیل برای اجاره خودرو قدیمی نیاز به هیچ نوع مدرکی و ودیعه نداشته و تنها با پرداخت مبلغ اجاره روزانه خودرو را رنت می‌کنید.

برای اجاره خودرو کلاسیک تنها نیازمند پرداخت قیمت اجاره بوده و نیاز به هیچ نوع مدرکی برای ضمانت ندارید.

اجاره ماشین عروس

خودرو های کلاسیک

خودرو های کلاسیک نام برده شده در بالا بدون گل آرایی بوده و گونه تمایل میتوانید از خدمات گل آرایی این مجموعه بهره مند بشوید.

به دلیل این که موجودی خودروهای کلاسیک محدود بوده حتما چند روز زودتر از مراسم خودرو موردنیازتان را رزرو نمایید تا ما شرمنده شما عزیزان نشویم.

هزینه های ثبت شده برای قیمت اجاره در داخل شهر تهران می باشد در گونه اجاره ماشین برای اطراف شهر تهران میبایست قیمت خروجی پرداخت کرده که برای هر خودرو متغیر می باشد.

شرایط خودروهای کلاسیک برای اجاره ماشین عروس کمی متفاوت‌تر از اجاره خودروهای لوکس و مدرن برای این شب می باشد.

درواقع شما میبایست برای اجاره خودروهای کلاسیک، یک سری موارد و نکته هایی را در پیشنهاد داشته باشید .

 

سوالاتی پیش از تصمیم گیری برای اجاره ماشین عروس

۱ کدام مدل ماشین برای عروسی ما متناسب است؟

۲ آیا مدل جایگزین و ارزان تر از مدل ابتدا برای ما وجود دارد؟

۳ چند ساعت قرار می باشد از ماشین استفاده کنیم؟ آیا راهی برای کم نمودن این وقت وجود دارد؟

۴ مبلغ اضافی در ازای وقت استفاده بیش از ماشین چه قدر است؟

۵ آیا مسافت هم جزو محدودیت های قیمت است؟ مبلغ مسافت اضافه چه طور محاسبه می شود؟

۶ آیا شرکت می تواند خدمات گل آرایی ماشین عروس و دسته گل عروس را ارائه دهد؟

۷ آیا قیمت ماشین عروس در روز های خاصی از سال شامل زیاد شدن و یا کاهش هزینه می شود؟

۸ چند زمان پیش از مراسم میبایست ماشین خود را رزرو کنید؟

۹ شرایط پرداخت قیمت ماشین عروس چیست؟

۱۰ مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو چیست؟

اجاره ماشین عروس

اجاره خودرو های کروک

منظور از اتومبیل های کروک، ماشین های بدون سقف می باشند. برخی از افراد تمایل دارند این اتومبیل ها را برای ماشین عروس خود کرایه نمایند.

توجه نمایید اگر عروسی شما در فصول بارندگی و سرد می باشد این خودرو ها متناسب نیستند.

البته توجه داشته باشید سقف این ماشین ها هم همچون سانروف بسته میشود. پس محدودیتی در اجاره آنان نخواهید داشت.

فقط توجه داشته باشید اغلب خودرو های کروک دو نفره هستند و شما مجبور هستید بدون راننده اجاره نمایید. عکاسی و فیلم برداری ماشین عروس های کروک زیاد قشنگ و متفاوت هستند.

اجاره ماشین عروس

آماده خدمات رسانی در زمینه های انواع دسته گل، سبد گل، گل آرایی ماشین عروس، تاج گل ،گیاهان آپارتمانی و … به شما مشتریان گرامی می باشد.

جهت مشاهده و سفارش به قسمت فروشگاهی سایت گل فروشی اینترنتی نارین فلاور مراجعه نمایید.

————————————-

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی